‘‘Toplantı Yapmanın Ayrıcalığı Ramada Plaza İzmit’te Yaşanır’’ - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

‘‘Toplantı Yapmanın Ayrıcalığı Ramada Plaza İzmit’te Yaşanır’’

Uluslararası Wyndham oteller zincirinin 5 yıldızlı konsepti Ramada Plaza İzmit; mimarisi ve hizmetiyle bölgenin turizm çıtasını üst noktaya taşıyan, yüksek standartlar ile tasarlanmış bir otel olma özelliğini sürdürüyor

Birbirinden farklı 147 Superior Oda, 16 Deluxe Oda, 3 Junior Suit, 3 Corner Suit, 7 Senior Suıt, 4 Teras Suit ve 2 Engelli Odası ile toplam 182 modern odasıyla şehrin yaşam merkezinde 2012 yılından beri hizmet veren Ramada Plaza İzmit, özel gün ve gecelerde de kent yaşamına katkı sunuyor.

Ramada Plaza İzmit’in toplantı organizasyonlarının yeri bölgemiz için çok ayrı öneme sahiptir. Bölgemizin Türkiye’nin en büyük sanayi bölgesi oluşu ve birçoğunun yabancı yatırım oluşu işleri daha da zorlaştırsa da, burada tamamen kişi ve kuruma özel butik hizmet üretilmektedir. Zaten bundan dolayı bölgenin en çok tercih edilen toplantı otelidir, hizmetler içerisinde yüksek teknoloji desteği firmalarımız için vazgeçilmez bir unsurdur.
Aynı anda bünyesinde bulunan Gölcük Toplantı ve Balo Salonu (max 350 kişi),Hereke Toplantı Salonu (max 150 kişi)Yuvacık Toplantı Salonu (max 50 kişi),Bahçecik Toplantı Salonu (max 50 kişi) Executive Toplantı Salonu (max 20 kişi) olarak aynı anda toplam 620 kişilik bir toplantı grubunu ağırlayabilmektedir.
Özellikle son dönemde yaptıkları BİZDE TOPLANABİLİRSİNİZ adındaki toplantı paketini içeren kampanya şehrimizdeki tüm firmaların ilgisinin Ramada Plaza İzmit te yoğunlaşmasına sebep olmaktadır. Günlük kişi başı 35 TL olan paket; gün boyu çay, kahve, tatlı-tuzlu kurabiye ikramı içermekte ve salon kullanımı ücretsiz olup, ilgili salonda gerçekleşecek etkinlik süresi 4 saat ile sınırlıdır. Eğer ki gün boyu çay, kahve, tatlı-tuzlu kurabiye ikramı ve salon kullanımının ücretsiz olmasının yanı sıra Set Menü öğle veya akşam yemeği de almak isterseniz kişi başı 60 TL den çalışanlarınıza Ramada Plaza İzmit te toplantı yapmanın ayrıcalığını yaşatmış olacaksınız.
Dernek ve birliklerin, şirketlerin ya da devletlerin yaptığı organizasyonlara evsahiplği yapan ve hedef kitlesi iş seyahati için şehrimize gelen misafirler olan Ramada Plaza İzmit; misafirlerin ihtiyacının kendilerini evlerinde gibi hissedebilmek olduğunun farkındadır ve her zaman güler yüzlü ve sunduğu hizmetlerin kalitesi her daim aynıdır. En önem verdikleri ilk unsur hep aynı; ‘’ işiniz bizim işimizdir’’ yaklaşımıdır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99