Körfez'in gizli kahramanları iş başında - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

Körfez'in gizli kahramanları iş başında

Körfez’in farklı noktalarında eskiyen ya da bozulan sokak ve kaldırımları yenilemek, karşılaşılan taleplere en kısa sürede çözüm bulabilmek için çalışmalar yürüten Körfez Belediyesi, acil müdahale ekibi kurdu. Körfez Belediye’sinin kurmuş olduğu “Acil Müdahale Ekibi” ile halkın ihtiyaçlarına ve taleplerine 7/24 karşılık veriyor.

Körfez’de Hizmetin Kalitesi Artıyor
Körfez’de “Kentin Gizli Kahramanları” olarak adlandırılan ekibin 7 gün 24 saat hizmet vermesi ile Körfez Belediye’sinin başlatmış olduğu hizmetlerden sadece bir tanesi. Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün oluşturduğu çeşitli birimlerde görev yapan kalifiye ustalar ile kurulan ekip “İnşaat alanından, çevre düzenlemesine, temizlik işlerinden, yardım faaliyetlerine kadar birçok konuda” hizmet veriyor. Kent merkezinden başlayarak mücavir alan sınırları içerisindeki tüm cadde, mahalle ve sokak ve kaldırımlarını takibe alan Körfez Belediyesi, sorunlu bölgelere kısa sürede müdahale etmeyi amaçlıyor.
(500 00 50) Bırakılan Talepler Çözüm Buluyor
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, geçtiğimiz ayda düzenlenen Zabıta Müdürlüğünün toplantısında acil müdahale ekibine görev yapan yetkililere gelen talepleri en iyi şekilde cevap verildiği için Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya’yı ve acil müdahale ekibini tebrik etti. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak ve hizmet kalitesini arttırmak istiyoruz. Ortaya çıkan sorunlara müdahale edebilmek için özel bir ekip kurduk. Bu sayede en kısa sürede eksikleri giderebiliyoruz. Körfezliler, öneri ve taleplerini (500 00 50) numaralı çağrı merkezimizden bizlere iletebilir." dedi.
840 Noktaya Müdahale Edildi
Körfez’in her geçen gün nüfusunun arttığını, böyle bir ekibin Kocaeli’de ilk olarak Körfez Belediyesi’nin kurduğunu ifade eden Belediye Başkanı İsmail Baran, “Belediye ekiplerimiz belediyemiz çağrı merkezine gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirerek 840 noktaya müdahale etti. Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen Körfez’in her noktasına ulaşan personellerimizi kutluyorum” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99