Kartepe Belediyesi’nden Gençlere Motivasyon Semineri - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kartepe Belediyesi’nden Gençlere Motivasyon Semineri

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, eğitim çağındaki gençlere faydalı olabilmek için başarı ve motivasyon seminerleri düzenlemeye devam ediyor.

“Hey Gençler Paylaşmaya Ne Dersiniz” diyerek Kartepe Fevziye Tezcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen başarı ve motivasyon seminerinde buluştular.
Kariyer planlama, motivasyon, odaklanma ve dikkat eksikliği gibi konuların ele alındığı seminerde plus Level Gelişim Akademileri Kartepe Merkezi sahiplerinden iletişim uzmanı Ahmet Erdem Güler, sinevizyon destekli sunum yaptı. İki oturumda gerçekleşen seminere öğrencilerin yanı sıra eğitimcileri de katıldı.
Güler, seminerde öğrencilere motivasyonlarını etkin şekilde yönetebilme becerisi kazandıklarında, potansiyellerini sonuna kadar kullanabileceklerini ve amaçlarına daha kolay ulaşabileceklerini hatırlattı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri seminer sonunda verdiği bilgiler için Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez adına Güler’e teşekkür edip hediye takdim ettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99