Başkan Baran, Tütünçiftlik Eczanesinin Açılışını Yaptı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Baran, Tütünçiftlik Eczanesinin Açılışını Yaptı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, genç Eczacı Yalınay Akbay’ın girişimciliği ve üstün başarılarıyla Körfez’e yeniden kazandırdığı Tütünçiftlik Eczanesinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa İlgi Yoğundu

Eczacılık Fakültesi’ni başarıyla bitiren ve diplomasını alır almaz Körfez’de daha önceden de faaliyet gösteren Tütünçiftlik Eczanesini devir alan Yalınay Akbay’a Belediye Başkanı İsmail Baran hayırlı olsun temennilerini iletti. Tütünçiftlik Kuzey Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi’nde yer alan eczanenin açılışına Körfezli birçok iş adamı ve protokol üyeleri katıldı.
Başkan Baran, “Hayırlı Kazançlar Diliyorum”
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran; “Körfezimizde Tütünçiftlik Eczane ’sinin açılışını yaptık. Bölgemize hayırlı olsun diyor, iş yeri sahibimize hayırlı kazançlar diliyorum” dedi. Eczanenin okunan dualar eşliğinde açılış kurdelesini Belediye Başkanı İsmail Baran, işyeri sahibi Yalınay Akbay ve Körfezli protokol üyeleri ile birlikte kesti.
İşyerinin Akbay ailesine ve Körfez’e hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı İsmail Baran; "Körfez ilçemizde, açılan eczanenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Açılan her yeni işyeri ile hem ilçemiz, hem ilimiz, hem de ülkemiz ekonomisine bir nebzede olsa katkı sağlanmış olunuyor. Genç girişimci kardeşimizin, kızımızın açmış olduğu eczanesi ile şifalar dağıtmasını, açılışını yaptığımız bu eczanenin Körfez’e ve kendilerine hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99