Büyükşehir’in en büyük hizmet ortağı muhtarlar - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Büyükşehir’in en büyük hizmet ortağı muhtarlar

Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanı Ali Bilgi, Gölcük ilçe muhtarlarıyla bir araya geldi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanlığı, Büyükşehir’in hizmet ortağı olan Kocaeli genelindeki tüm muhtarlarla ilçe ilçe bir araya gelmeye devam ediyor. Bu çerçevede gerçekleştirilen kahvaltı programında Gölcük’te bulunan mahalle muhtarları ve Gölcük Belediyesi yetkilileri ile bir araya geldi. Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcası Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanı Ali Bilgi, şube müdürü Ufuk Atabay ve muhtarlar katıldı.

 

MUHTARLIKLAR İÇİN DAİRE BAŞKANLIĞI KURULDU

Gerçekleştirilen tanışma toplantısında muhtarlara daire başkanlığının hizmetlerinden bahseden Bilgi, Gölcüklü muhtarlar ile tek tek tanışma fırsatı buldu. Toplantıda söz alan Bilgi, ‘’Daire başkanlığımız siz değerli muhtarlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için kuruldu. Mahallelerdeki problemlerimizi hep birlikte istişare ederek halledeceğiz. Yapılan hizmet ve yatırımları birlik içerisinde gerçekleştirip hep birlikte koruyup kullanacağız. Mahallelerimizdeki her türlü soruna duyarsız olmayacağız. Her birimiz mahallerimizi gerek fiziki gerek sosyal olarak kalkındırıp; mahallerimizi hep beraber cazibe merkezleri haline getireceğiz. Kırsal tarımsal hizmetlerde istihdam oluşturacak, üretime yönelik, katma değeri olan projeleri hayata getireceğiz. Bu toplantılarımız rutin olarak devam edecek, aynı zamanda mahalle gezileriyle de sizlerle sık sık buluşacağız. Tanışmamızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

 

SORU CEVAP İLE PROBLEMLERİ DİNLEDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda muhtarlar ile tek tek tanışan Bilgi, interaktif bir toplantı düzenledi. Toplantıda muhtarların istek ve önerilerini dinleyen Bilgi, ‘’Bizler isteklerinizi yetkilerimiz çerçevesinde gerçekleştirmeye çalışacağız. Daha doğrusu isteklerinizin sonuca ulaşmasını sağlayacağız. Bu konuda çalışmalarımız devam edecek‘’ dedi. Kahvaltılı toplantı hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99