Hürriyet’in itirazı kardeşini tutuklattı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Hürriyet’in itirazı kardeşini tutuklattı

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in eşi Murat Hürriyet’i bıçaklayarak ağır yaralayan ve serbest kalan kardeşi Emrah Kaplan, Fatma Hürriyet Kaplan’ın ve savcılığın itirazı üzerine tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in eşi Murat Hürriyet’i bıçaklayarak ağır yaralayan vekilin kardeşi Emrah Kaplan çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Fatma Kaplan Hürriyet, kendisinin ve babasının gözleri önünde eşi Murat Hürriyet’i bıçaklayan ve kendisi ile annesini hafif yaralayan kardeşinin davranışı sonrasında büyük şok yaşadı. Karar sonrası avukatı aracılığı ile itirazda bulundu. Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı da nöbetçi mahkemenin tutuksuz yargılama kararına dün itiraz etti.

Sağlık durumu iyiye gidiyor
Yapılan itirazlar üzerine Kocaeli 1. Sulh Ceza Hakimi itiraz üzerine yakalanan Kaplan’ın tutuklanmasına karar verdi. Serbest bırakıldıktan sonra memleketi Tekirdağ’a giden Emrah Kaplan, karar üzerine burada yakalanarak gözaltına alındı. Yeniden Kocaeli’ne götürülen Emrah Kaplan, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kayın biraderi tarafından bıçaklanarak ağır yaralanan Murat Hürriyet’in ise hayati tehlikesini atlattığı ve aynı hastanede tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99