Petkim personel alacak - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Petkim personel alacak

Türkiye’nin en büyük kuruşları arasında yer alan ve Türkiye ekonomisine katkısı ile de bilinen Petkim, İzmir Aliağa’da kurulmuş olan büyük bir holdingdir. Üretimi ile dünyaya satış yapmakta olan Petkim diğer birçok büyük şirket gibi 2016 yılında büyüme hedefleri koymuş ve işe alım konusunda daha çok kişiye istihdam sağlamak istemektedir. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde işsizseniz ve Petkim gibi bir kuruluşta çalışmak isterseniz, başvurularınızı hemen gönderebilirsiniz.

Petkim personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında ciddi şekilde yayınlanacak olup, birçok kişiye istihdam sağlamak amacı ile bu ilanlar sürekli güncellenecektir. İlanların sürekliliği konusunda net bir açıklama yapmayan Petkim, bu başvuruları kendi internet sitesi üzerinden almaktadır. Bugün Petkim internet sitesine girdiğiniz zaman karşınıza çıkan sayfadan eğer buraya başvurmak istiyorsanız hemen bir kendinize hesap oluşturabilir ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Petkim personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında birçok kez yenilenecek olup, bu alımlar sürekli yapılacaktır. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde isterseniz, bu alımlar için Petkim’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Petkim güncel olan personel eleman pozisyonları hakkında net bir bilgiyi herkes ile paylaşmamaktadır.Sadece kendi bünyesine üye olan kişilerle bu bilgileri paylaşan holding büyük bir alım içinde kontenjanlarını sürekli artırmaktadır.

Pektim personel eleman alımı iş ilanları 2016 da devam edecek olup, bu ilanlar hakkındaki doğru ve güncel bilgileri internet sitemizden öğrenebilirsiniz. İnternet sitemiz birçok şirket ve holdingin ilanlarını olduğu gibi Petkim personel eleman alımı iş ilanları hakkında da bilgi toplayacaktır.

Daha fazla detay öğrenmek ve Petkim personel eleman alımı hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99