Aile Konak’tan Gölcük Belediyesi Çalışanlarına Seminer - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Aile Konak’tan Gölcük Belediyesi Çalışanlarına Seminer

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi, geleneksel hale getirdiği seminerlerine, Gölcük Belediyesi Çalışanlarına Stres Yönetimi semineri ile devam etti

Gölcük Çiftlik Mahallesi Ford Fabrikası Sapağı karşısında hizmet veren Aile Konak Hastanesi, geleneksel seminer organizasyonalrına Gölcük Belediye Çalışanları ile devam etti. Uzman psikolog Betül ÇELİK SÜZEN tarafından verilen seminerde, çalışma hayatında stresten, beliritleri ve günlük yaşantımızdan örneklerle de stresi yenme teknikleri paylaşıldı. Soru cevap şeklinde interaktik katılımla devam eden seminerde, Gölcük Belediyesi’nin farklı birimlerinin yönetici ve çalışanlarının katılımı hayli yoğun oldu. Aile Konak Hastanesi’nin gelenekselleştirdiği seminer programları 2016 yılında da hız kesmeden devam edecek.
BETÜL ÇELİK SÜZEN KİMDİR?
1990 İzmitdoğumlu olan Betül ÇELİK SÜZEN, Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde mezun oldu. Yüksek Lisansını uygulamalı olarak Haliç Üniversitesi’nde tamamlamdı. Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde gönüllü psikolog, Koçsan, Gölcük Ailem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yankım Özel Eğitim Kurumları ve Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde görev yaptı. Uzman Psikolog Betül Çelik Süzen’in uzmanlık alanları, Aile Danışmalığı, Anksiyete Bozuklukları, Hiperaktivite, Çift Terapisi, Bireysel Terapi, Çocuklarda Dikkat eksikliği olarak sıralanabilir.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99