AK Parti İzmit Kadın Kolları BAYŞAD ‘ı ziyaret etti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

AK Parti İzmit Kadın Kolları BAYŞAD ‘ı ziyaret etti

erkezi Kocaeli’de bulunan BAYŞAD (Bağımsız Yazarlar Ve Şairler Derneği)ni AK Parti İzmit kadın kolları başkanı Aysel Demirtaş ve ekibi ziyaret etti. BAYŞAD Genel Merkez ofisini ziyaret eden AK Parti İzmit İlçe kadın kolları başkanı ve yardımcılarını BAYŞAD Genel başkanı Osman Saraç karşıladı. Kitap kampanyası

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Aysel Demirtaş, ziyaret sebebinin kitap okuma bilincinin arttırılması olarak açıkladı.

Demirtaş, “Hem okuyalım, hem okutalım.Kitap durağında buluşalım” sloganıyla yola çıktıklarını, kitap okuma konusunda halkın duyarlılığını arttırmak ve evlerde atıl durumda bulunan kitapların halka arzını sağlamak amacı güttüklerini, hiç bir ayrım yapmadan toplumun her kesiminin bu konuda bir araya gelmesi gerektiğin söyledi.

Hayırlı işlerde herkesle beraberiz

BAYŞAD Genel Başkanı Osman Saraç, “Dernek olarak bütün siyasi kesimlere eşit mesafedeyiz. Özellikle kültür sanat alanında yapılacak bütün faaliyetleri destekleriz. Bunu yaparken asla siyasi bir ayrım gözetmeyiz. AK Parti İzmit İlçe Kadın Kollarına, böyle bir etkinlik yaptıkları için BAYŞAD adına teşekkür ediyorum. Dernek tüzüğümüz ve varlık nedenimiz açısından da elbette bu kampanyayı destekliyoruz.” dedi.

Sokak kitaplığına konacak

Toplanan kitaplar tasnif edildikten sonra İzmit Belediyesinin hazırladığı sokak kitaplığında halka sunulacak.

YazarSevda Türküsevin geliyor

Kampanya sonunda 19 Şubat Cuma Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek etkinlikte ünlü yazar Sevda Türküsevin konuk olacak. Sevda Türküsevin bir saatlik seminer vererek kampanyaya destek olacak.

Kitaplarını imzalayarak hediye etti

“Hem okuyalım,hem okutalım kitap durağında buluşalım” kampanyasına BAYŞAD Genel Başkanı Osman Saraç’ın desteğinden memnun olduklarını ifade eden Demirtaş’a, Osman Saraç kendi yazdığı kitapları imzalayarak hediye etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99