BAŞSİAD adı değişti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

BAŞSİAD adı değişti

Başiskele Sanayici ve İş Adamları Derneği aldığı karar doğrultusunda isim değişikliği yaparak Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği oldu.

Başiskele Sanayici ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) aldığı karar doğrultusunda isim değişikliğine gitti. Kurulduğu 2014 yılından beri yürüttüğü çalışmalarla büyük bir ivme yakalayan BAŞŞİAD, ismini Başarılı Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak değiştirdi. Dernek binasında düzenlenen toplantıya Başkan Barış Arat, yönetim kurulu üyeleri, Şenol Özen, Eyüp Şahintürk, Ayşenur Kahraman Aytekin, Selman Balta, Batuhan Kandemir, Hakan Günister, Erdinç Küçükateş, Emrullah Keskin ve dernek üyeleri katıldı.

Türkiye’ye yayılacağız
BAŞSİAD başkanı Barış Arat, “BAŞSİAD artık bölgesel değil, öncelikle Kocaeli geneline, ardından da tüm Türkiye’ye yayılmayı planlıyor. Kocaeli’de bir ilki gerçekleştiren BAŞSİAD, tamamen tarafsız ve bağımsız yönetim anlayışından dolayı gelen yoğun talep üzerine ikinci adımda Kocaeli iline yönelik çalışmalar ile eş zamanlı olarak ülke geneline yayılmak için gerekli olan planlanmış süreci tüm üyeleriyle beraber yönetecek. BAŞSİAD’ın kuruluşu esnasında basın ile duyurduğu kilit bir cümle vardı. “Biz BAŞSİAD kavramını olması gereken noktaya getireceğiz.” Bu ilkeden ayrılmayan BAŞSİAD Ailesi hedeflerini gerçekleştirmek için güçlenerek çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Yeni yılda yeni hedefler
Yeni unvanıyla birlikte yeni projelerin de 2016 yılı içinde tek tek hayata geçirileceğini belirten Arat, “Her üç ayda bir düzenlediği yurtdışı gezileriyle üyelerini dış pazarlara açmakta çok ciddi adımlar attı ve meyvelerini topladı. Şimdide dış ticaret platformu oluşturuyor. Platformla öğrenim için ülkemize gelen ve özellikle uluslararası ilişkiler veya ticaret alanında eğitim alan öğrenciler hem iş dünyasına hazırlanacak hem de kendi ülkeleriyle ikili ilişkiler kurarak uluslar arası platformlardaki görüşmelerde rol alacak” dedi.

Yeni üyelere rozetleri takıldı
Konuşmasına devam eden Arat, “Genç ve dinamik bir aile olan BAŞSİAD, kurulduğu günden bu yana birçok başarıya imza attı ve başarısını kanıtladı. 2015 yılında tüm üyeleriyle birlikte yaptıkları vizyon geliştirme çalıştayı sonrası çok büyük adımlar atmayı hedefledi. Şimdi bu hedeflerin gerçekleşmesi için gereken desteği verme sırası bizlerde” dedi. Unvan değişikliği ve vizyon tanıtımı için yapılan basın açıklamasında, BAŞSİAD ailesine yeni katılan 11 üyeye rozet takdim edildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99