Efe, gazetecilerin gününü kutladı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Efe, gazetecilerin gününü kutladı

Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, tüm gazetecilerin gününü kutladı. Efe, gazetecilik mesleğinin önemine ve ihtiyacına değindi

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, “10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun ile yürürlüğe girerek, basın mesleği icrasında emek veren basın mensuplarımızın haklarını düzenleyen ve “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kabul edilen bu özel günü hep birlikte kutlamaktayız.

 

Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biri de bağımsız basındır. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır. İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir.

 

Bu önemli misyonu yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. İşletmelerin en büyük sermayesi ve en büyük varlığı kuşkusuz çalışan insan kaynağıdır. Bu vesilelerle kentimizde ve ilçemizde görev yapan tüm gazetecilerin “ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlarım” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99