Başkan Üzülmez yeğeninin nişan yüzüklerini taktı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Üzülmez yeğeninin nişan yüzüklerini taktı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yeğeni Büşra Okumuş, Ak Parti Kartepe İlçe Yönetim Kurulu üyesi Sadık Yılmaz ile evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı. Büşra ve Sadık’ın nişan yüzüklerini de “Allah Tamamına Erdirsin” dilekleri eşliğinde Başkan Üzülmez taktı.

Kartepe’nin tanınmış ailelerinden Okumuş ve Yılmaz Aileleri dünür oluyor. Suadiye Mahallesi’nde oturan KOTO Meclis Başkan Vekili olan başarılı iş adamı Zihni Yılmaz ile Neşe Yılmaz çiftinin 3 çocuğundan Köseköy Mahallesi’nde Nissan Bayiliği yapan ve Ak Parti Kartepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sadık Yılmaz, Kartepe Çepni Mahallesi sakinlerinden emekli Hasan Okumuş ve ev hanımı Fatma Okumuş’un 3 çocuğundan Kartepe Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü çalışanı ve Başkan Üzülmez’in de yeğeni olan Büşra Okumuş ile nişanlandı.
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki nişan cemiyetinde her iki ailenin dost ve akrabalarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu hazır bulundu. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Gençlerimizi hepimiz yakından tanıyor ve seviyoruz. Maşallah birbirinize çok yakıştınız. Sizleri gönülden tebrik ediyorum. Allah mutluluğunuzu daim eylesin” diyerek nişan yüzüklerini taktı ve kurdeleyi “Allah Tamamına Erdirsin” temennisiyle kesti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99