Etik Olan İstifa Etsin - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Etik Olan İstifa Etsin

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek’in “Görevden alma konusunda ne yol biliyorlarsa onu yapsınlar” ifadelerine karşılık olarak “Etik olan istifa etmeleridir” dedi.

MHP İl ve ilçe yönetimleri sokağa çıkıyor. 15 Ocak’ta Gebze ilçemizde başlayacak olan saha çalışmaları ile MHP’liler vatandaşın derdini dinleyip, çözüm önerilerinde bulunacaklar. Parti binasında yapılan açıklamada İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli gündemine de değinen Ünlü, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikolog olarak görev yapan Aziz Kaplan’ın sosyal paylaşım platformu Facebook’taki hesabından yaptığı paylaşımlarla ilgili olarak ise “Bu şahsiyet hakkında gereği yapılsın” dedi.

ETİK OLAN İSTİFALARIDIR
Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek’in Meral Akşener’e destek için toplanan imza kampanyasını imzaladığını açıklamasının ardından İl Başkanı Aydın Ünlü derhal istifa etsinler açıklamasını yapmıştı. Ünlü’ye yanıtını geciktirmeyen Şimşek “Görevden alma konusunda ne yol biliyorlarsa onu yapsınlar” ifadelerini kullanmıştı. Aydın Ünlü dün yaptığı basın açıklamasında bu konuyu değinerek “Etik olan imza veren başkanları istifalarını vermesidir. MHP’nin çalışma programı bellidir. Her ilçe başkanı da bu programa uyacak ve çalışacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99