Yılbaşı gecesi ve sabahı nasıl beslenmeliyiz? - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Yılbaşı gecesi ve sabahı nasıl beslenmeliyiz?

Yepyeni bir yılı daha yeni beklenti ve umutlarla karşılarken, yılbaşı gecesi için yapılan hazırlıklar bir yıl öncesi gibi bizi mutlu edebilecek şekilde düzenlenmelidir ki yeni bir yılın sabahına sağlıklı ve huzur dolu bir şekilde merhaba diyelim.

Bu hazırlıkların başında da beslenme gelmektedir.Yılbaşı gecesi sevdiklerinizle beraber hazırlayacağınız sofralar veya önceden planlanmış olan yılbaşı programları gibi. Her ne şekilde olursa olsun önemli olan bu güzel gecenin keyfini çıkartmak.Tabiyki hazırlanmış sofralarda yenilen ve içilen leziz tadlarında.

Özel bir gece olduğundan bu gece hazırlanan herşey daha bir özenli ve bol çeşitli olarak hazırlanacaktır.Bu sofralarda tüketilen zeytinyağlısından,pilavına,etinden,tatlısına,meyvesinden,kuruyemişine ve alkollü içeceklere kadar herşey miktarında ve çok geç saatlere taşınmayacak şekilde tüketilmelidir.
Bu yıl vücudunuza bir iyilik yapın, organlarınıza verebileceğiniz en güzel hediye yağlı kızartmalardan, şerbetli tatlılardan, aşırı alkol tüketiminden uzak durmak olsun.Yeni yıla sağlığınız yerinde girmekten daha büyük bir hediyeyi size kendinizden başka kimse veremez.Öyleyse yılbaşı gecesi ve sabahında beslenmenizle ilgili püf noktalarına değinelim.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99