Başkan Üzülmez’e doğum günü sürprizi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Üzülmez’e doğum günü sürprizi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 51. Yaş gününe personeli ve çalışma arkadaşlarının organize ettiği sade ve bir o kadar da sürpriz kutlama ardından girdi.

Mesai saatinin sona ermesi ardından Başkan Üzülmez’in makamında gerçekleşen doğum günü kutlamasında Başkan Yardımcıları Abdullah Yılmaz ve Kemal Gökalp Akpir, Başkan Danışmanı Yard. Doç. Dr. Levent Atalı, Özel Kalem Müdürü Harun Yılmaz, Yazı İşleri Müdürü Mesut Şişman, özel kalem müdürlüğü çalışanları Büşra Okumuş, Ayşegül Doğan, Emre Memiş, Ali Vural, İbrahim Metin ve Rıdvan Temel de hazır bulundu.
Tecrübe ve bilgi birikimini doğup büyüdüğü ve yaşadığı Kartepe’ye hizmet olarak dönüştürme hedefiyle çalışan, yeni yönetim modeli çerçevesinde ekibiyle başarılı çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez sürpriz bir doğum günü organizasyonu ile yeni yaşına girdi. Başkan çalışma arkadaşları ve personeline nazik jestleri için de teşekkür etti.
Hiç beklemediği bir kutlama ile mesai arkadaşları ve personelin tebriklerini kabul eden Başkan Üzülmez mumları üflerken bu hoş sürpriz için çalışma arkadaşlarına da teşekkür etti. Kartepe Belediyesi’nin yeni yılda da yeni projeleri Kartepelilerin hizmetine sunmak için çalışacaklarını hatırlatan Başkan Üzülmez, “Kartepelilerin güvenine layık olacağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99