Flaş Kocaeli

2016 Körfez İçin Yatırım Yılı Olacak

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Ticaret Odasının 2015 yılı son Meclis Toplantısına katıldı.

Körfez Ticaret Odası Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıya çok sayıda Körfezli iş adamı katıldı.

Mustafa Efe başkanlığında yapılan 2015 yılının son meclis toplantısında Belediye Başkanı İsmail Baran, 20 aylık süre zarfında Körfez’e yapılan yatırımlardan bahsetti. 2016 yılının ise yatırım yılı olacağını ifade eden Başkan Baran planlanan projeleri de Körfezli iş adamlarına aktardı.
Başkan Baran Körfez Ticaret Odasının Toplantısına Katıldı
Meclis Başkanı Mustafa Efe’nin, açılış konuşmasının ardından gündem maddeleri görüşüldü. Gündem maddelerinin tek tek oylanarak kabul edildiği meclis toplantısında KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe meclis üyelerine hitaben bir konuşma yaptı. Mustafa Efe gerçekleştirilen Meclis Toplantısına katılan Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür etti. Efe, “Aralık ayı meclis toplantımızı Belediye Başkanımız İsmail Baran’ın katılımı ile birlikte yapıyoruz. Katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Marka Kent Körfez
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran yaptığı konuşmada, 2016 yılını yatırım yılı olarak ilan etti. Başkan Baran, “Yerel yönetimler olarak kentimizin ve ilimizin genel itibari ile kalkınması için çok yoğun çaba içerisindeyiz. Çok önemli projeler hayata geçiriliyor. Körfez marka kent olma yolunda önemli adımlar attı” dedi.
Toplantı ilerleyen bölümlerde Körfez’in ticaret adamlarının soru cevap şekliyle devam etti. Sorulara büyük bir titizlikle cevap veren Başkan Baran, Körfez’e yapılacak olan yatırımları Körfez Ticaret Odası üyeleriyle paylaştı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99