Flaş Kocaeli

Başkan Baran Kocaelisporlu Futbolcularla Buluştu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaelisporlu futbolcuların onuruna verilen yemek programına katıldı.

Spor Adamları Verilen Yemekte Buluştu
Teknik ekibin, genç oyuncuların ve çok sayıda spor adamının katıldığı programa ilgi en üst seviyedeydi. Organize edilen ve birçok spor adamını buluşturan yemek programına Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Tezel Gayrinmenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tezel, Körfez Belediyesi Spor Danışmanı Metin Özkan, MHP İzmir Dikili İlçe Başkanı Mehmet Arslan, Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Jimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç, Körfez Gençlerbirliği antrenörleri, Kocaelispor Kulüp Müdürü İlker Uzel katıldı.
Yemek Programı Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Sıcak ve samimi geçen programda Başkan Baran sporcularla hoş sohbetler gerçekleştirdi. Davetliler arasında son derece renkli geçen organizasyonda Kocaelispor Kulüp Müdürü İlker Uzel bir konuşma gerçekleştirdi. Uzel, “Kocaelispor’u yalnız bırakmayan siz değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bizler böyle bir olduğumuz sürece bu takım hedeflenen yerlere gelecektir” şeklinde konuştu. Uzel, ayrıca takımı burada ağırlayan İbrahim Tezel Bey'e ve aramızda bulunarak bizleri onurlandıran Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran'a teşekkür etti.
Kocaelispor Enlerin Takımıdır
Başkan Baran ise konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, Kocaelispor, Kocaeli Birlik Spor ve Hereke Yıldız Spor’u hedeflenen yerlere getireceklerini söyledi. Başkan Baran, “Kocaelispor bir tutkudur. Kocaelispor enlerin takımıdır. Kocaelispor hep iyilikleri, güzellikleri yaşadı. Aynı zamanda zor günlerde geçirdi. Şuanda da bu zorlu süreçleri hep birlikte yaşıyor ve aşacağımıza canı gönülden inanıyorum. Şampiyonlukları tekrar birlikte yaşayacak, önemli başarılara imzalar atacağız” ifadelerini kullandı.
Yemekte son olarak Kocaelispor Kulüp Müdürü İlker Uzel Başkan Baran’a çiçek takdim ederek basın mensuplarına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99