ATİK’te Başkan Kadir Çetin - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

ATİK’te Başkan Kadir Çetin

İlimizde 2009 yılında hizmet gösteren Atılımcı İş Adamları Derneği kısa adıyla ATİK’in 4’üncü olağan kongresi dün Welborn Hotel’de gerçekleştirildi. Tek adaylı girilen kongre de yeni başkan Kadir Çetin oldu.

İlimizde 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Atılımcı İş Adamları Derneği’nin (ATİK) 4’ncü Olağan Genel Kurulu Wellborn Otel’de dün gerçekleştirildi. 42 üyesi bulunan derneğin genel kurulunda mevcut başkan Erenkaya İnşaat Şirket Müdürü Ulaş Erenkaya yeniden aday olmazken, tek liste ile gidilen seçimde Kadir Çetin başkan seçildi.
YOĞUN KATILIM
Wellborn Luxary Hotel’de gerçekleştirilen kongreye İznit Belediye Başkanı Nevzat Doğan,Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, TÜRSAB Bölge Başkanı Kadir Genç Kocaeli Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sedat Köse, KOTO Başkanı Murat Özdağ, MARSİAD Başkanı Bahri Odabaş, , İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Gültekin Görüm, Kocaeli Trabzonlular Dernek Başkanı Sami Durmuşoğlu ve dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
ORTAK ANLAYIŞIMIZ İŞ AHLAKI
Açılış konuşmasını yapan Ulaş Erenkaya, “ Yönetim olarak görev süresi boyunca 36 olan üye sayımızı 42’ye çıkardık. Bu artışı az tutmamızın en büyük sebebi aramıza yeni katılacak arkadaşlarımız ile aynı fikirde olmaktır. Yavaş üye artımının en büyük sebebi üyeler arasında ki ahengi bozmamaktır. Bizim ortak anlayışımız ortak iş ahlakı çerçevesinde doğaya saygıdır. Kazancının hesabını veremeyen bu kadar insanın olduğu bir memlekette iş adamlığı kolay bir şey değil. Ben burada görevi devralacak arkadaşıma şimdiden hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.
Erenkaya’dan sonra söz alan yeni başkan Kadir Çetin, “ Kurulduğu günden bu yana ülkemiz ve kentmiz ticari, sosyal ve kültürel alanlarda ilerlemesine katkı sağlamayı amaç edinen Atılımcı İş Adamları Derneği
Yeni dönemle birlikte daha aktif ve verimli çalışmalar yapmayı hedefliyor. Bu çerçevede başta ticaret ve sanayi odalarımız belediyelerimiz kamu kurumları ve bizlerle aynı amacı benimseyen tüm sivil toplum örgütleri ile işbirliği yapacak, şehrimizin bütün dinamikleriyle birlikte ülkemize ve şehrimize katkı sağlayacağız. Dereğimizin yeni döneminin öncelikle ülkemize, sonra şehrimize ve derneğimize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Kadir Çetin’in Yönetimi: Kadir Çetin, Osman Zeki Erdoğan, İsmet Temizel, Fatih Sarıoğlu, Yasin Akyol, Çağrı Çakıcı, Doğukan Çağlayan, Murat Yazıcı, Melih Ertuğ, Serkan Baştürk
Kadir Çetin Kimdir?
1980 İstanbul doğumlu olan Kadir Çetin Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Mezunu. İngilizce ve Almanca bilen Çetin, Kadir Çetin Gayrimenkul ve Boğaziçi Pişmaniye’de şirket yetkilisidir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99