Ramada Plaza İzmit’ten Kocaeli Basın Müzesi’ne Ziyaret - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Ramada Plaza İzmit’ten Kocaeli Basın Müzesi’ne Ziyaret

Kocaeli Ramada Plaza otelinin yöneticileri basın müzesini gezdi. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’un eşlik ettiği gruptan basın müzesi tam not aldı

Ziyarete Ramada Plaza İzmit’in Genel Müdürü Cengiz Caner, Genel Müdür Yardımcısı Osman Uluışık, Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Goncagül Armutcuoğlu katıldı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’un ev sahipliği yaptığı ziyarette basın müzesindeki eserleri inceleyen otel yöneticileri, müzeyi çok beğendiklerini ifade etti. Genel müdür Cengiz Caner; “Kocaeli’ne böyle bir değer kazandıran Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yöneticilerini tebrik ediyoruz. Otelimizde ağırladığımız misafirlerimize ziyaret etmelerini önerebileceğimiz güzel bir müze olmuş. Emeği geçen tüm kent dinamiklerine teşekkür ederiz” dedi.

Basın Onur Günü kutlamalarına davet

Basın müzesindeki eserler hakkında bilgi veren başkan Çetin Gürol, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Ayrıca otel yöneticilerini her yıl kutlanan 16 Ocak Basın Onur Günü’nde de ağırlamaktan onur duyacaklarını ifade etti. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün İzmit’te yaptığı ilk ve tek basın toplantısı olması nedeniyle her yıl kutlanan 16 Ocak Basın Onur Günü’ne sıkı hazırlandıklarını belirten başkan Gürol, bu önemli günde kent kimliğinin bir parçası olan Ramada Plaza İzmit’inde yer almasının önemli olduğunun altını çizdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99