Ceyhan “Millete hizmet eden başımızın tacıdır” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Ceyhan “Millete hizmet eden başımızın tacıdır”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “1 Kasım Seçimlerinin ardından il başkanlığında tebrik ziyaretlerini kabul ediyor. Kandıra Muhtarlar Derneğini Ağırlayan Ceyhan, Millete Hizmet Eden Başımızın Üzerindedir” dedi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a 1 Kasım seçimlerinin ardından kentin tüm dinamiklerinden takdir ve tebrik ziyaretlerini almaya devam ediyor. Bu vesile ile Ceyhan, Kandıra Muhtarlar Derneğini, Genç Nesil Derneğini, Gebze P Plaka Servisçiler Derneğini, Hurdacılar Derneğini ve Arı Yetiştiricileri Birliğini makamında ağırladı.

MUHTARLARIMIZA HER ZAMAN KAPIMIZ AÇIK

Kandıra Muhtarlar Derneğine Bağlı 18 Muhtar ve Başkan Musa Yener’i ağırlayan Ceyhan, muhtarlar olarak mahalle ve köylerde zor bir görev yürütüyorsunuz, bize düşen ne olursa elimizden geleni yapacağız, Kandıra’nın her zaman partimize teveccühü yüksek olmuştur birlik, beraberlik ve muhabbet içerisinde Kandıra’mıza daha çok hizmet edeceğiz, Muhtarlarımıza her zaman kapımız açık Muhtarlarımızın mahalle ve köylerimizin için taleplerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz, dedi.

MUHTARLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KENT İÇİN FIRSATTIR
Seçimlerin ardından AK Parti’nin Tek başına iktidara gelmesi genel de ve yerel de yatırımların aksamadan devam etmesi adına büyük önem taşıdığını söyleyen Ceyhan, milletvekillerimiz, büyükşehir belediyemiz ve ilçe belediyelerimiz ile hizmetler dün olandan daha da iyi olacak dedi. Ankara’da Milletvekilimiz Cemil Yaman’ın içişleri komisyonunda yer alması, muhtarlar açısından önemli olduğunu ifade ederek, yerel de ise Büyükşehir Belediye Başkanlığımızca kurulan Muhtarlar daire başkanlığı kentin dönüşümü ve gelişimi için büyük fırsattır, dedi. Büyükşehir Belediyesinin Mahalle ve köylerde örnek hizmetlere İmza attığını dile getiren Ceyhan, Muhtarlık işleri daire başkanlığı işlerin tek çatı altına toplanarak hizmetlerde kalitenin artırılmasının hedeflendiğini belirtti.

MUHTARLARIMIZIN MAAŞLARINI 1300 LİRA’YA YÜKSELTECEĞİZ
Bulundukları mahallede ve köyde devlet adına tüm kurumlarını temsil eden Muhtarlarımızın çalışma ortamlarını iyileştirmek, karşılaştıkları sorunları gidermek adına birçok çalışma yürüttüklerini ifade eden Ceyhan, muhtarların bölgedeki halkın devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynadığını, istikrar, huzur ve güven ortamıyla adalet ve muhabbet içerisinde çalışmalarımızı sürdürürken seçim beyannamesinde söz verdiğimizi gibi muhtarlarımızın 950 TL olan maaşlarını 3 ay içerisinde bin 300 liraya yükselteceğiz, dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99