MOBESKO’da indirim günleri bugün başlıyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

MOBESKO’da indirim günleri bugün başlıyor

MOBESKO’nun çok beklenen indirim günleri bugünden itibaren başlıyor. 31 Ocak tarihine kadar devam edecek olan indirim günlerinin tanıtımını yapan Ramazan Baştürk, bölgeye doğru olan ulaşım sorununun işlerini aksattığını dile getirdi

Kurulduğu günden bu yana sadece Kocaeli değil, çevre kentlerden de müşterisi bulunan S.S Dayanıklı Tüketim Malları ve Mobilyacılar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi (MOBESKO), her yıl gerçekleştirdiği indirimli günler kampanyasının 5’incisine start verdi. Vatandaşlar Kartepe'deki 92 mağazadan avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapabilecek. Konu hakkında MOBESKO binasında basın mensupları ile bir araya gelen Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk, 15 Aralık-31 Ocak tarihlerinde düzenlenecek indirim günlerine tüm vatandaşları davet etti.

“ÜYELERİMİZ DESTEKLEDİ”
İndirim günlerinin vatandaşlar tarafından sorulduğunu dile getiren Ramazan Baştürk, “Kampanyalar çok cazip ve sözde değil. Fiyatlar yarı yarıya düşüyor. Gelecek konuklarımız için otoparkımız da var. Üyelerimizin yüzde 90’ı kampanyaya katılıyor. Belli markalardaki indirimler daha da fazla. Yaptığımız görüşmelerde üyelerimiz çalışmaya büyük destek verdi” dedi.

SADECE KOCAELİ DEĞİL
MOBESKO’nun müşteri portföyünün Kocaeli ile sınırlı olmadığını ifade eden Baştürk, şöyle konuştu: “100 bin civarında yaptırdığımız broşür ile sadece Kocaeli değil, İstanbul, Sakarya, Bursa, Yalova ile Düzce illerinde ikamet eden vatandaşlarımızın konu hakkında bilgilenmesini sağlıyoruz. Sosyal medya üzerinden profesyonel olarak çalışan bir ekibimiz var. Basın aracılığı ile de kampanyalar duyurulacak. Bilboardlar ile indirimlerimiz yine sokaklarda olacak.”

“TAKSİT SAYISINDAN
MEMNUN DEĞİLDİK”
“Kredi kartları taksit sayısının 9 aya indirilmesinin kendilerini etkilediğini dile getiren Baştürk, “Taksit sayısının asgari 12 aya çıkartılmasını talep ettik. Önceden 3 veya 6 ay ödemesiz olan dönemler vardı. Şu anda bu durum kullanılmıyor. Tekrar ödemesiz aylara geçilmesi ile hareketlilik olabileceğini düşünüyorum. 12 ay taksit bizi biraz rahatlattı” dedi.

“SERVİS KOYABİLİRİZ”
Şu anda MOBESKO’dan çarşıya tek vasıta ile direkt gidecek bir otobüs seferinin bulunmadığının altını çizen Ramazan Baştürk, sözlerini şöyle tamamladı: “Burada büyük kısmı bayan olan 200’den fazla personel çalışıyor. Vatandaşlar geri dönerken sorun yaşıyor. Kartepe Belediyesi, UKOME ya da Büyükşehir bu işi çözmeli. Gerekiyorsa biz servis koyacağız, o zaman kimse itiraz etmesin.”

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99