Akşener'e bir ilçeden daha destek var - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Akşener'e bir ilçeden daha destek var

Olağan üstü kongre yapmaya hazırlanan ve MHP'de genel başkanlığa aday olması beklenen Meral Akşener'e ilimizden bir destek daha geldi

MHP’de olağanüstü kurultay için imzalar toplanmaya devam edilirken, Kandıra’nın ardından bir ilçeden daha olağanüstü kurultay talebi geldi. MHP Derince İlçe Teşkilatı’nda 2 gündür süren istişare toplantılarından sonra olağanüstü kurultayla ilgili karar alındı. MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, 2 gün boyunca ilçe teşkilatı, ilçe kadın kolları teşkilatı, eski ve yeni belediye meclis üyeleri, belediye başkan adayları ve MHP’nin önde gelen isimleri ile istişarelerde bulundu.

Ve bunun sonucunda görüşülen isimlerden %98’i olağanüstü kurultaya destek kararı aldı. Toplantıların ardından üst kurul delegesi olan MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, olağanüstü kurultay için imza verdi. MHP Derince İlçe Teşkilatı’nın Meral Akşener’i destekleme kararı aldığı bilgisine ulaşıldı. Böylelikle MHP’de 2 ilçe teşkilatı olağanüstü kurultay talebinde bulunurken, bu sayının önümüzdeki günlerde artması bekleniyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99