Halkla ilişkiler ve Tanıtım atölyesi Yeni yıla hazır - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Halkla ilişkiler ve Tanıtım atölyesi Yeni yıla hazır

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Atölyesi 9 Aralık Çarşamba Günü Yoğun Geçecek 2015-2016 Öğretim Dönemi Öncesi Güç Depoladı..

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Atölyesi 9 Aralık Çarşamba günü gelenekselleşen kurum içi çalışanlarına yönelik düzenlenen ‘Gönüllü Üyeler Tanışma Partisini’ ne ev sahipliği yaptı.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü akademik ve idari personelinin de katıldığı etkinlikte atölye uygulamalarının öğrencilerin eğitim sürecinde ve meslek hayatlarında ne derece önemli olduğu konuşuldu.

Atölye çalışma ekibine yeni dahil olan öğrencilerin de tanıtıldığı etkinlikte, yoğun çalışmalar öncesi tüm üyelerin kaynaşması için sıcak bir ortam oluşturuldu. HİT Atölye’nin simgesi olan uğur böceğini temsil eden pasta ve öğrencilerin kendilerinin yaptığı yiyeceklerin de ikram edildiği programda eğlenceli vakit geçirildi, tüm öğrencilere çalışmalar öncesi başarı dileklerinde bulunuldu.

Hit Atölye Hakkında

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanlığı’na bağlı olarak Nisan 2003’te çalışmalarına başlayan Halkla İlişkiler ve Tanıtım Atölyesi (HİT Atölye), gönüllü öğrencilerin katılımıyla çalışmalarını yürüten bir uygulama birimidir. Bilgi İşlem, Medya İlişkileri, Etkinlik ve Organizasyon, Kariyer, Sponsorluk, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya olmak üzere yedi temel birimden oluşan HİT Atölye, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin ileri Halkla İlişkiler uygulamaları yaparak, sektörle sosyal ve kültürel ilişkilerin güçlenmesine ve öğrencilerin mesleki anlamda deneyim kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99