Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e Anlamlı Ziyaret - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e Anlamlı Ziyaret

Yaşam Sevinci Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencisi Hami Haldız Güney Afrika'nın Bloemfontein kentinde düzenlenen Dünya Down Sendromlular Atletizm Şampiyonası'nda uzun atlamada Dünya 2. si, atletizmde Dünya 3.sü oldu.

Türkiye Şampiyonasında gösterdiği başarılar ile ülkemizi, Güney Afrika’nın Bloemtontein Kentinde düzenlenen, Dünya Engelliler Atletizm Dünya Şampiyonası’nda temsil eden, Yaşam Sevinci Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencisi Regüler Down Sendromlu Hami Haldız, Uzun Atlamda Dünya 2’inciliği, 200 Metrede Dünya 3’üncülüğü ve 100 Metrede Dünya 5’inciliği elde ederek, ülkemizin ve ilçemizin haklı gururu oldu. Hami Haldız, Okul Müdürü Ayhan Doğan, Beden Eğitimi öğretmeni Hüseyin Dağdelen ve Babası Süleyman Haldız ile birlikte Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret ederek şampiyonluk heyecanını paylaştı.

Başarılarından dolayı Haldız'ı tebrik eden Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş "Hami'yi tebrik ediyoruz. Dünya 2.si ve 3. sü olması büyük başarı. Bu başarılarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99