Kartepe Bilgi Evi Öğrencileri Arası Yarışma - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kartepe Bilgi Evi Öğrencileri Arası Yarışma

Kartepe Belediyesi, Bilgi Evi çocuklarının ufkunu açmak amacıyla ödüllü kompozisyon ve resim yarışması düzenledi. 22 Aralık tarihine kadar eserlerin kabul edileceği yarışmanın sonuçları ocak ayı içerisinde açıklanacak.

Kartepe Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren bilgi evi, eğitim sanat merkezi ve kütüphanelerde yeni sezonda da çocukların güvenli ortamda ders çalışmalarını, kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını, boş vakitlerini yararlı bir şekilde değerlendirmelerini ve sosyal alanda yeteneklerini geliştirebilmelerine yardımcı olunuyor. Hem eğlenirken hem de öğrenen çocukların ufkunu açmak adına yeni organizasyonlar düzenleyen bilgi evi yetkilileri, çocuklara yönelik ödüllü yarışmalar da düzenliyor.
Kartepe Bilgi Evi çocukları arasında düzenlenen yarışma resim ve kompozisyon dalında düzenlendi. Öğrenciler, 22 Aralık tarihine kadar eğitim gördükleri bilgi evi yetkililerine “4 Mevsim Kartepe” konulu resim dalında ve “Dürüstlük” konulu kompozisyon dalındaki eserlerini teslim edebilecek. Ocak ayı içerisinde sonuçları açıklanacak yarışmada dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verilecek. Bilgi evi yetkilileri resim dalında serbest tuttukları öğrencilerin detaylı bilgiye katıldıkları bilgi evlerinden ulaşabileceklerini belirtti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99