AK Parti İzmitli kadınlar İstişare kurulunu ağırladı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

AK Parti İzmitli kadınlar İstişare kurulunu ağırladı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Yöneticileri, kadın kollar istişare kurulunu ağırladı. Programa aynı zamanda, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Macit Zeybek de katıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, kadın kolları istişare kurulu üyelerini bir araya getirdi. Parti binasında düzenlenen programa aynı zamanda AK Parti, Kocaeli Milletvekileri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Macit Zeybek ve Kadın Kolları eski Başkanı Nur Cengiz de katılım sağladı. İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu toplantısına katılan Kadın Kolları İstişare kurulu üyelerine, kadın kolları yöneticileri kendi elleriyle hazırladıkları ikramlar sunuldu.
DEMİRTAŞ: GÖNÜL BAĞIMIZ VAR
Göreve geldiğinden bu yana tüm gönüllü çalışan hanımlarla siyasi bağdan ziyade gönül bağı kurma çabasında olduğunu ve bu yapılan istişare toplantısında da bunu başardıklarını görmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, “Bu toplantımızda aktif görevi olmayan ama her zaman partimiz için gönüllü olarak çalışan arkadaşlarımızı ağırladık. Burada amacımız parti binamızı evleri gibi görmelerini sağlamaktı. Seçim sürecinde ve seçim öncesinde her zaman katkılarıyla bizleri yalnız bırakmayan istişare kurulundaki tüm hanımlara teşekkür ediyorum. Bizler seçimden seçime sahaya çıkıp bir araya gelen bir ekip değil, günden güne büyüyen bir ekibiz” dedi.
‘İZMİTLİ KADINLAR FARKINI GÖSTERDİ’
Milletvekilleri Cemil Yaman ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, kadınların emeklerinin göz ardı edilemeyecek derecede önemli olduğunu ifade ederek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İlçe Başkanı Ali Korkmaz, kadın kollarının gecesini gündüzüne katarak çalıştığını, görev beklemeden her birinin sahada olduğunu ifade ederek her birine teşekkür etti. İl Kadın Kolları Başkanı Emine Macit Zeybek de, tüm il genelinde olduğu gibi İzmit’te de kadınların fark yarattığının altını çizerek, “İzmit ilçe kadın kolları çalışmalarıyla yine göğsümüzü kabarttı” dedi.
‘GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPTIK’
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da, “AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı olarak sizler, teşkilatımızın en önemli birimisiniz. Birlikte gerçekten güzel çalışmalar yaptık. Neticelerini sahada aldık. Sеçim çаlışmаlаrındа AK Pаrti tеşkilаtlаrımız büyük bir özvеri ilе çаlışıp еmеk sаrf еtti. Tеşkilаtlаrımızın çаlışmаlаrı çоk önеmli vе dеğеrli. Biz dе tеşkilаtlаrımızа çоk tеşеkkür еdiyоruz. Kаdın kоllаrımızа vе tüm tеşkilаt birimlеrimizе tеşеkkür еdiyоrum, оnlаrlа gurur duyuyоrum” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99