Yaralı baykuşun imdadına zabıta yetişti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli
M. MAMİK İNŞ DOA PAZARLAMA YENİ

Yaralı baykuşun imdadına zabıta yetişti

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri bir inşaatta sıkışarak yaralanan baykuşu kurtardı. Örnek bir davranış sergileyen zabıta ekiplerinin duyarlılığı çevre sakinleri tarafından da takdir topladı.

Halk hizmet anlamında yaptığı çalışmalar yanında diğer canlıların da yardımına koşan Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri bu sefer de yaralı bir baykuşun imdadına yetişti. “Yaşamak Her Canlının Doğal Hakkıdır” düşüncesiyle hareket eden Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, haber merkezine gelen ihbarı değerlendirerek Eşme Mahallesi’nde bir inşaatta sıkışarak yaralanan bir baykuşu kurtardı.

Kartepe Zabıtası’ndan Duyarlı Davranış
Kurtardıkları baykuşun tedavisini yaptırmak için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hayvan bakım evine teslim eden ekiplerin gayreti çevre halkı tarafından da takdir topladı. Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürü Selman Çelik, “Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in talimatları doğrultusunda ekiplerimiz görev ve sorumluklarını çerçevesinde halka hizmet etmektedir. Halkın her türlü ihbar ve şikayetlerini değerlendiren ekiplerimiz bu tüt vakalara da yetişerek insanlık görevini yapmaktadır” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99