Değerlendirme toplantısına salon dar geldi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Değerlendirme toplantısına salon dar geldi

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu her ilçede yaptığı değerlendirme toplantısının 11.sini dün Derince’de yaptı.

12 ilçede yapılması planlanan değerlendirme toplantılarının 11.'si Derince'de gerçekleştirildi. Derince Belediyesi Meclis Salonu'nda Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nun başkanlığında düzenlenen toplantıya; , Derince Kaymakamı Mesut Yıldırım, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut,askeri yetkililer,İlçe Emniyet Müdürü Atilla Can, Siyasi partilerin ilçe başkanları, Derine Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baş Hekimi Doç. Dr. Soner Şahin, kamu kuruluşları yetkilileri ve STK temsilcileri ile ilçe muhtarları katıldı.
SALON DAR GELDİ
Oldukça yüksek bir katılım ile gerçekleşen toplantı meclis salonunda yapıldı. Katılımın yüksek olması nedeni ile salon dar geldi. Toplantıya katılanlar salonda ayakta beklemek zorunda kaldı. Yine salonun dar olması ve yer bulunmaması nedeni ile bazı katılımcılar toplantıdan ayrıldı. Vali Hasan Basri Güzeloğlu’da konuşmasında iki kez belediye başkanına salon ve yeni bina vurgusu yaptı.

BİRLİK BERABERLİK VURGUSU
İlçe Değerlendirme toplantısı Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun konuşması ile başladı. Vali Güzeloğlu “ Bugün Derincemizde sizlerle birlikte olmaktan, sıcak ve böylesi güzel bir karşılamaya konu olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Biz bugün 11 nci ilçe değerlendirme toplantımızı yapıyoruz. Bu toplantıları yaparken temel bir amacımız var. Bu amaç; milletimize hizmet etmek, insanımızın geleceğini dünden ve bugünden daha iyi olmasını sağlamaktır. Herkesin ortak gayesi; birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik temelinde ülkemizi geleceğe güçlü, güvenli ve gelişmiş bir ülke olarak ulaştırmaktır. Birlik ve beraberlik olduğu zaman bütün hedefleri elde edeceğimize hiç şüphemiz yok. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Türkiye Cumhuriyeti devletinin huzur ve güvenliği uğruna hayatını kaybeden bütün şehitlerimize de Allah rahmet eylesin. Ruhları şad, mekanları cennet olsun. Bugün sahip olduğumuz bütün değerler ve güzellikler onların bize emanetidir.
İNSAN MERKEZLİ ANLAYIŞLA KOCAELİ’Yİ YÖNETMEYE ÇALIŞIYORUZ
İnsan merkezli, insana dayalı, insanı esas alan ve insanı merkezine koyan bir bakışla Kocaeli ve Türkiye’yi yönetmeye gayret ediyoruz. Biz bir büyük geçmişi, derinliği ve kimliği, kültürü olan bir büyük milletiz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın diyen, hizmetin merkezine insanı ve insana hizmet etmeyi koyan bir anlayışı bugün biz temsil ediyoruz. Bu anlayış içerisinde Kocaeli’nin 12 ilçesi, her köşesi, her kişisi ve her meselesine ulaşmak, dokunmak ve onunla ilgili yapabileceklerimizi ortaya koyarak, o meseleleri hal yoluna koymak amacı içerisindeyiz. Bu büyük amaçta ve büyük yürüyüşte, hepimiz gayret içerisinde emeklerimizle bu anlayış ve davaya hizmet etmekteyiz.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99