Aralık Ayı Mahalle Muhtarları Toplantısı Gerçekleştirildi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Aralık Ayı Mahalle Muhtarları Toplantısı Gerçekleştirildi

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Aralık Ayı Mahalle Muhtarları Toplantısında Muhtarlar ile Sanat Galerisinde bir araya geldi.

Toplantıya Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, İzgaz Gölcük Bölge Sorumlusu Murat Aras, Sedaş Gölcük, Başiskele, Karamürsel sorumlusu Olcay Çakır, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve Mahalle Muhtarları katıldı. Toplantıda Başkan Ellibeş ihalelerin ve projelerin ne durumda ve hangi aşamada olduğunu belirtti. Mahallelerin başlıca sorunları Başkan ve Başkan Yardımcıları ile Muhtarlar arasında temasların devam ettiği de vurgulandı.
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş “ Yardım ve katkılarınızdan dolayı sizlere, mahalle muhtarlarına teşekkür ediyorum. Sonuçta sizler mahallenizin sınırları içerisindeki sorunları hallederek bizlere yardımcı ve oradaki insanların duygularına, hislerine tercüman oluyorsunuz. Gölcük Belediyesi olarak bizler her zaman mahallelerimize destek olacağız. Planlanan projeler ve isteklerin uygulanması aşamasında elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99