Tokatlılar Körfez'de buluştu - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Tokatlılar Körfez'de buluştu

Kocaeli'de yaşayan Tokat'lılar Körfez'de birlik beraberlik yemeğinde bir araya geldi. AK Parti Gençlik Kolları Kurucusu ve İSU da görev yapan Ahmet Öncü'nün düzenlediği Tokat'lılar buluşması Körfez'de bulunan Öncü Kokereç'te gerçekleştirildi.

Ahmet Öncü,iş adamı Mehmet Öncü , öncü ızgara salonu sahibi Halil Öncü mekanında örnek ev sahipliği yaptığı yemeğe , Gebze eski belediye başkanı Ahmet Pembegüllü'nün kardeşi Mehmet Pembegüllü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 1. Hukuk müşaviri Necmi Özen, Kocaeli Ak Parti Millletvekili aday adayı iş hanımı Gülümser Akkoyunoğlu, Sosyal Sigortalar Kurum Müdürü Süleyman Soydan , Kocaeli işçi bulma şube müdürü Halil yılmaz,Düzce Kadastro il müdürü Metin Özaydın,İsgüm Kocaeli bölge şefi Hüseyin Sezek, ve bir çok sayıda çeşitli kollarda iş adamları ve kamuda görev alan Tokat'lılar ve davetliler katıldı.
Gecede selamlama konuşması yapan Ahmet Öncü, Bu akşam Tokat'lı hemşerilerimizi bir arada görmekten büyük bir mutluluk duydum. aslında bir araya gelmeyi çok önceden düzenlemeyi çok istedik. Malumunuz ülkemizde yaşanan terörden dolayı ertelemiştik. Biraz geç oldu ama yinede bizleri kırmayıp geldiniz için çok teşekkür ederiz" dedi.
Düzenlenen yemekte Tokat yöresel yemeklerde çorba, bacaklı çorba,keşkek,etli dolma, ve balık ızgara ikram edildi.
Yemeklerini yiyen Tokatlılar bir araya gelmenin sevincini birlikte paylaşırken uzun süre sohbet ettiler. Öncü kardeşlere teşekkür eden konuklar bundan böyle arada bir bir araya gelmenin daha iyi olacağını kaydetti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99