Kamu Kurumları Derneği’nde Yılmaz Güven tazeledi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kamu Kurumları Derneği’nde Yılmaz Güven tazeledi

Gölcük'ü Kalkındırma ve Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği 6. Olağan genel Kurulu'nu dün Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi'nde gerçekleştirdi. Kongreye tek başkan adayı olarak giren Lütfü Yılmaz tekrardan başkanlığa seçilen isim oldu. Derneğin 6. Olağan Genel Kuruluna, Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları Levent Değirmenci, İbrahim Tektaş, AKP İlçe Başkanı İdris Alp, CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri, Kaymakamlık Daire Müdürleri, dernek üyeleri ve çok sayıda STK Başkanı ve temsilcisi katıldı. Kongreye 55 delegeden toplam 35 delege katıldı.

KAYMAKAMLARA TEŞEKKÜR

Kongrede Divan Başkanlığı'na Nurettin Şenemre seçilirken, Divan Üyeliklerini ise Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman ile Gölcükspor eski Kulüp Başkanı İsmail Gençdemir yaptı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrede söz alan, Başkan Yılmaz, tüm genel kurul üyelerine ve davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi: “Dönemin İlçe Kaymakamı Sayın Kaymakamı Mustafa Pekdemir beyefendinin girişimiyle, 2004 yılında kurulan derneğimiz, 2005 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. Bir kez daha huzurunuzda zat-ı alilerine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Yine 2010 yılında ilçemizdeki görevine başlayan ve derneğimize her türlü destek ve katkısını esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı beyefendiye ve Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş efendiye ve ayrıca her türlü maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen ve Gölcüğümüzün her kademesinde hizmet veren kişi ve kurum temsilcilerine teşekkür ediyorum.”

HER ZAMAN YANIMIZDASINIZ
“Derneğimiz kuruluşundan bu yana amaçlarını gerçekleştirmek için yetki vermiş olduğunuz yönetim kurulumuz tüzüğümüzde belirlenen hizmetleri gerçekleştirmek için mümkün olan tüm çabaları göstererek kanun ve yönetmeliklere bağlı kalmak suretiyle en iyi hizmeti vermek için elinden gelen gayreti göstermiştir. Gerek üyelerimizin vermiş olduğu bağış ve aidatlar, gerekse yıl içerisinde düzenlemiş olduğumuz etkinliklerden elde edilen gelirler en iyi şekilde değerlendirilerek faaliyet raporunda da görebileceğiniz gibi özellikle kamu kurum ve kuruluşlarımızın ivedi ihtiyaçları doğrultunda kullanılmıştır. Bütün samimi gayretlerimize rağmen yapılan çalışmaları yeterli olduğu kanaatinde değiliz. Bu anlamda oluşacak yeni yönetim ciddi girişimler içerisinde olacaktır. Sözlerimi burada bitirirken bir kez daha katılım ve katkılarınızdan ve genel kurulumuza teşriflerinizden dolayı en içten saygılarımı sunuyor teşekkür ediyorum.”

Belediye Başkan Yardımcısı Değirmenci, yaptığı konuşmada, “Çok değerli divan, değerli misafirler, Belediye başkanımızın selamlarını size iletiyoruz. Gölcük Kalkındırma ve Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği'nin, 10 yıldır faaliyetlerini ve çalışmalarını yakından izliyoruz. Ben şimdiden seçilecek olan başkanına ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Gölcük'ü Kalkındırma ve Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği'nin Yönetim ve Denetim Kurulu Raporları okundu. Derneğin Yönetim ve Denetim Kurulu Raporları üyeler tarafından ibra edildi.

YENİ YÖNETİM KURULU
Gölcük'ü Kalkındırma ve Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği'nin kongresinde başkanlığa yeniden seçilen Lütfü Yılmaz'ın yönetimi şu isimlerden oluştu: Yavuz Serbest, Emine Akboyun, Recai Gönenç, İbrahim Tektaş, Mustafa Cintaş, Hüseyin Barış, Adnan Zeytinoğlu, Ayşe Dışpınar, Hakan Bıçakçı, Zafer Kanpara.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99