Başiskele’de işler yolunda - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başiskele’de işler yolunda

Başiskele Belediyesi’nin En Yeniye, En iyi mottosu kendini her alanda hissettirmeye devam ediyor. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz önceki gün Nahar Şarküteri’nin açılışına katıldı.

Başiskele ilçesi, Mahmutpaşa Mahallesi Karamürsel Caddesi No:377 adresinde faaliyete başlayan Nahar Şarküteri Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve meclis üyelerinin katılımıyla açıldı. İbrahim Halil Çeki ve Mücahit Emek’in ortak olarak işlettiği Nahar Şarküteri satışını yapacağı ürünlerin tamamen organik olduklarını söyledi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz açılış konuşmasında Başiskele’ye en iyiler kazandırılmaya devam ediyor. Biz Başiskele olarak nasıl tüm vatandaşlarımızın en iyi hizmetlere layık olduğunu düşünerek faaliyetlerimizi planlıyorsak benim yatırımcı kardeşlerimde girişimcilik faaliyetlerini planlarken Başiskele’ye en iyilerini kazandırıyor” dedi ve şarküterinin sahiplerine hayırlı olsun dilek ve temennilerinde bulundu.
Açılış kurdelesinin ardından şarküteri gezilerek Başkan Ayaz çalışanlar ile ve mahalleli ile bir araya geldi ve sohbet etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99