Trabzonlular Derneği’nden anlamlı ziyaretler - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Trabzonlular Derneği’nden anlamlı ziyaretler

Kocaeli Trabzonlular Derneği yönetimi, 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle 50’nci Yıl Ortaokulu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğantepe Muhtarlığı ve İzmit Lisesi’nin efsane müdürü İlhan Gümüş’ü ziyaret ederek, öğretmenler günlerini kutladı

Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu ve dernek yönetim kurulu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu. Yönetimi içinde de öğretmenlerin bulunduğu Trabzonlular, 50.Yıl Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okul müdürü ve öğretmenlere çiçek ve çikolata hediye etti. Bu nazik ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren 50. Yıl öğretmenleri, Trabzonlulara teşekkür etti.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET
Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’i de makamında ziyaret eden dernek üyeleri, Çelik’in öğretmenler günü de kutladı. Trabzonlular’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çelik, yeni seçilen Başkan Durmuşoğlu ve yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, ziyarete gelen misafirlerine teşekkür etti. Trazonlular Çelik’e de, çikolata götürdü. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, birlikte verilen fotoğrafın ardından sona erdi.
EFSANE MÜDÜRÜ UNUTMADILAR
İzmit Lisesi’nde uzun yıllar müdürlük yapan ve kentte bir çok öğrencisi bulunan efsane okul müdürlerinden İlhan Gümüş’ü de ziyaret eden Kocaeli Trabzonlular Derneği yönetimi, Gümüş’e duygusal anlar yaşattı. Bu değerli günde ziyaretine gelenlere teşekkür eden Gümüş, “24 Kasım 2015”i asla unutmayacağım dedi. Çok sıcak ve samimi sohbetlerin yapıldığı ziyarette duygusal anlar da yaşanırken, Gümüş’ün ziyaretten duyduğu memnuniyet gözlerinden okunuyordu. Fotoğraf çektirip, uzun uzun geçmişin konuşulduğu ziyarette, kendisine çikolata getiren Trabzonlular’a , Gümüş’te kendi kitabını hediye etti.
DOĞANTEPE MUHTARINA ZİYARET
Son olarak Doğantepe Köyü Muhtarı Mithat Öztürk ve köy sakinlerinin öğretmenler günü dolayısıyla verdikleri yemeğe katılan dernek yönetimi, kendilerine sunulan yöresel yemekleri yediler. İlerleyen saatlerde kemençenin sesiyle ortam iyice sınınca, herkes horor oynayarak doyasıya eğlendi. Horanla birlikte kurtlarını döken katılımcılar, unutulmayacak bir gece yaşadılar.Eğlencenin tavanın yaptığı gecenin sonunda Trazonlular Dernek Başkanı Sami Durmuşoğlu, bu tip ziyaretleri devam ettireceklerini söyledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99