AİLE TIP ESKİ YERİNDE 1 ARALIK'TA HİZMETE GİRİYOR - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

AİLE TIP ESKİ YERİNDE 1 ARALIK'TA HİZMETE GİRİYOR

Gölcük’te 2007 yılından 2014 yılının başına kadar hizmet veren ardından hastaneleşme çalışması nedeniyle kapanan Aile Tıp Merkezi, yeni bir Tıp Merkezi ruhsatı ile hizmete 1 Aralık’ta giriyor.

Aile Tıp Merkezi’nin Aile Konak Hastanesi haline gelmesinin ardından kapanan Tıp Merkezi yeniden açılıyor. Yeni bir Tıp Merkezi olarak açılan Gölcük Aile Tıp Merkezi 1 Aralık’ta 1,5 yıl sonra tekrar hizmete girecek. Gölcük Aile Tıp Merkezi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus, Aile Konak Hastanesi Başhekimi Dr. Veysel Besnili ve Aile Tıp Merkezi’nin Başhekimi çocuk Dr. Füsun Çelikkol basın açıklaması yaptı.
Tıp Merkezi’nde açıklama yapan Dr. Şahin Talus, 9 doktor, 6 hemşire, 4 laborant, 10 hasta hizmetleri ve yardımcı hizmetlerle toplam 35 personel çalışacağını kaydetti.
ACİL HİZMETİ VERİLECEK
Gölcük Donanma Caddesinde bulunan Aile Tıp Merkezinin yeniden açılacağını belirten Talus, “Uzun Yıllar Gölcük’ün sağlık taleplerine cevap veren Aile Tıp Merkezi, hastane projemizin hayata geçmesi ile kapandı. Bölgedeki vatandaşların yoğun isteği üzerine yeniden merkezimizi yeni bir Tıp Merkezi olarak hizmete açtık. Merkez Pazar günleri hariç 08.00 ile 22.00 arasında hizmet verecek. Tıp Merkezi’nde Acil Servis, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünün yanı sıra fizik tedavi kısmı yer alacak” dedi.
FİZİK TEDAVİ
Altı alan dışında özellikle bölgenin ihtiyacı olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon noktasında da önemli hizmet vereceklerini belirten Talus, “Son teknoloji cihazlarla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezimizde hizmet vereceğiz. Aynı zamanda kadınları yakından ilgilendiren estetik birimimizde deneyimli kadrosu ile estetiğe yönelik her türlü hizmeti verecektir. Burayı 24 saat açık tutamayacağız. Takdir ederseniz ki doktor bulmak çok zor. Tıp Merkezi ile hastane arasında 30 dakika arayla servis kalkacak. 2 ay içinde Başiskele’de de servis hizmeti vermeye başlayacağız" dedi
BAŞİSKELEYE YENİ TIP MERKEZİ
Bir buçuk yıl içerinde de Başikelede yeni bir tıp merkezi açacaklarını belirten Talus "Hastalarımız Başiskele'de bir yer açıp açmayacağımızı sık sık soruyordu. 1.5 yıl içerisinde Başiskele'de de o bölgeye hitap edecek Tıp merkezimizi açacağız" dedi.
HİZMET VERECEK DOKTORLAR
Kadın hastalıkları ve Doğum: Op. Dr. Faruk Karakaya, Op. Dr. Resul Patan
Dahiliye: Dr. Beyti Karaca
Çocuk Hastalıkları: Dr. Füsun Çelikkol
Genel Cerrahi: Dr. Torkom Celep
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi: İsmail Binbir
Göz Hastalıkları: Dr. Ruken Çinik
Acil Servis: Doğan Karahan

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99