Savdes-Sen Kocaeli ve Akademi Hastanesi protokol imzaladı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Savdes-Sen Kocaeli ve Akademi Hastanesi protokol imzaladı

Savdes-Sen Kocaeli Bölge Şube Başkanlığı ve Özel Akademi Hastanesi arasında üyelerimizin hastanede indirimli tedavi sağlayacak bir protokol anlaşması imzalandı.

Üyelerimizin sağlık hizmetlerinden daha kaliteli ve ekonomik koşullarda yararlanmaları amacıyla sağlık protokolü imzaladı. İlimizde faaliyet gösteren Özel Akademi Hastanesi ile imzalanan protokolle  sendika üyelerine hızlı, kaliteli ve daha ucuz sağlık hizmeti verilecek.
Özel Akademi Hastanesi'nde düzenlenen protokol de Şube Başkan yardımcısı Eğitim ve Sosyal İşler Sorumlusu Erdoğan Gümüş ve şube başkan yardımcısı ve basın ve iletişim sorumlusu Özhan İmre ile Özel Akademi Hastanesi Pazarlama ve Anlaşmalı Kurumlar Yönetici yardımcısı Ebru Maral Minareci imza attı.
Özel Akademi Hastanesi Pazarlama ve Anlaşmalı Kurumlar Yönetici yardımcısı Ebru Maral Minareci, imzalanan protokolün hem Savdes-Sen Kocaeli üyelerini hem de kendilerini memnun edeceğini belirterek; “Kurumsal bir kimlikle, en iyi alt yapı, tıbbi donanım ve çağdaş teknolojiyi kullanarak, tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple, hasta haklarına saygılı hizmet vermektir. Kocaeli de ilk akla gelen, güvenilir, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti vermektir. D-100 karayolu üzeri Yahya Kaptan ışıkları karşısında faaliyete geçecek olan yeni hastanemiz 12.500 m2 alanda hizmet verecektir. 114 yatak kapasiteli olan hastanemiz bu büyüklüğü ile günde 1100 kişiye ayakta hizmet verebilecektir. İzmit merkezde bulunan mevcut hastanemiz Akademi Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye devam edecektir. Kurumumuza duymuş oldukları güven ve sahip çıkmalarıyla bizi bugünlere getiren; işimize hep ilk günkü heyecanla gelmemizi sağlayan, bizi “Kentin Hastanesi” yapan KOCAELİ HALKI’ na şükranlarımızı sunarız. Bu yüzden biliyoruz ki önümüzdeki on yıllarda da “EMİN ELLERDEYİZ” dedi.
Savdes-Sen Kocaeli Basın ve İletişimden verilen bilgilere göre üyelerimiz Özel Akademi Hastanesini sağlık konusunda kullanmaları gerekmektedir. Üyelerimiz için çok özel anlaşma protokolüne imza attık. Gittiklerinde bunun farkını mutlaka göreceklerdir açıklaması geldi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99