BURSA ANATOLİUM'DA GÜLBEN ERGEN İZDİHAMI - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

BURSA ANATOLİUM'DA GÜLBEN ERGEN İZDİHAMI

Gülben Ergen, Banu Noyan organizasyonuyla Türkiye'yi dolaşmaya devam ediyor. Yeni albümü Kalbimi Koydum'un tanıtımı kapsamında önceki gün Bursa Anatolium AVM'de hayranlarıyla buluşan Gülben Ergen hava muhalefeti nedeniyle 45 dakika geç kalınca sevenlerinden kendisini cezalandırmasını istedi. Ardından da kendisine tek ayak üzerinde durma cezası verdi.

Saat 15.00'de başlaması gereken imza gününe 15.45'de gelen Ergen,

yolda da Twitter'dan mesaj atarak bekleyen herkesten özür diledi.

Ardından da "Biliyorum çok geç kaldım. Olacak şey değil, haklısınız. Nasıl gönlümüzü alacağım. Hadi beni cezalandırın. Bakın tek ayak üstünde duruyorum" diyerek hayranlarının gönlünü almaya çalıştı.

Sanatçıyı bekleyen hayranları dakikalarca AVM'yi Gülben Ergen sloganlarıyla inletti.

Kendini affettirmek için 1 saat değil iki saat kalacağını söyleyen Ergen, dediğini yaptı ve AVM'yi dolduran binlerce hayranına tek tek imza vererek rekor kırdı.

Önce yeni şarkısı Kalbimi Koydum'u ardından da unutulmaz şarkısı Kandıramazsın Beni'yi binlerce kişilik koro eşliğinde seslendirdi.

İmza için sırada bekleyenler arasında bayılanlar oldu. Gülben Ergen bir ara izdiham nedeniyle yaşanan karmaşaya bizzat müdahale ederek hayranlarıyla tek tek ilgilendi.

Bir hayranı sanatçıya kara kalem Portresini hediye etti.

Bursa Anatolium AVM Müdürü Bekir Burak Uçar ve Halkla İlişkiler Müdüresi Duygu Özer Gülben Ergen adına diktikleri ağaç sertifikalarını sanatçıya hediye etti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99