Atletizm Kros Milli Takımı Da Başiskele’yi Tercih Etti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Atletizm Kros Milli Takımı Da Başiskele’yi Tercih Etti

Karate Milli Takımımızın ardından Atletizm Kros Milli Takımımızda Kros Şampiyonasına Başiskele'de hazırlanıyor.

Birçok dalda spor müsabakalarına katılan Türkiye Milli Takımı zorlu şampiyonalara Başiskele’de hazırlanıyor. Denizi ve eşsiz doğası ile tercih edilen ilçe konumundaki Başiskele, federasyon ve spor kulüplerinin sağlık ve huzur bulduğu ilçelerin başında geliyor. Sağlıklı bir şekilde dinlenen ve antrenmanlarını yapan sporcular performanslarıyla şampiyonalarda en iyi dereceleri alarak geri dönüyor.

Geçtiğimiz ay Başiskele’de kampa giren Karate Milli Takımı turnuvalara Başiskele’de hazırlanmış ve tarihi bir başarının altına imza atarak 91 ülkeden 1425 sporcunun katılımıyla Endonezya’nın başkenti Cakarta’da yapılan 9. Dünya Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’nda 7 altın madalya kazanmıştı.

Şimdi ise Hırvatistan’ın Zagreb kentinde 21 Kasım’da düzenlenecek Balkan Kros Şampiyonası için hazırlıklarını Başiskele’de yapan Türkiye Atletizm Milli Takımı da hedeflerini yüksek tutuyor.

20 gündür The Ness otelde kalan 24 sporcu 5 çalıştırıcı ve yöneticiler konukseverliğinden dolayı Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintımar ve Gençlik Spor İl Müdürü Muzeffer Çintımara teşekkür etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99