2023 hedefi için Haydi Bismillah… - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

2023 hedefi için Haydi Bismillah…

Ak Partimiz, 1 Kasım seçimlerinde siyasi tarihinin en büyük başarısına imza attı. % 49,5 oy oranıyla, kuruluşunun 14.yılında “ilk günkü aşkla, Haydi Bismillah” diyerek, beş aylık bir fasıladan sonra tekrar, tek başına işbaşında.

Bizim için bu tarihi başarıya şahitlik etmek büyük bir onur ve heyecan verici bir duygu. 2 Kasım günü güneş bir başka doğdu sanki ülkemde. Kış ayında gelen bir bahar havasıydı. Yediden yetmişe insanlarımızın yüzündeki mutluluğun tarifi imkansızdı.
Millet olarak bize bu mutluluğu yaşatan, bu başarılı neticeyi lütfeden Rabbimize şükretmek, bir mü’min olarak boynumuzun borcudur. Milletimizin önündeki tüm tuzakları bozan, mutlak güç ve kudret sahibi Allah’ımıza Hamdolsun.
7 Haziran sonrasında ortaya çıkan sıkıntılı süreçte, ülkemizin yönetiminde hiçbir boşluk bırakmayarak, liderlikleriyle kaos beklentilerini boşa çıkaran sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Millet olarak müteşekkiriz. Liderlik zor günlerde belli olurmuş. Allah ömürlerini uzun etsin. Biz razıyız, Allah da onlardan razı olsun.
1 Kasım seçimlerini bir memleket meselesi olarak görüp, bir Milletin varolma mücadelesinde kendi üstüne düşen vazifenin hakkını vermek için gece gündüz çalışan Ak Teşkilatımız. Allah hepsinden Razı olsun. Başta İl Başkanımız Şemsettin Ceyhan olmak üzere, İl yönetimimiz, İl ve İlçe SKM yönetimlerimiz, İlçe Başkanlarımız ve Yönetimleri, Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz, İl ve İlçe Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız, İstişare Kurullarımız, Mahalle Yönetimlerimiz, Sandık Görevlilerimiz ve Milletvekili Adaylarımız, büyük bir birlik ve beraberlik içinde, samimiyetle, gece gündüz canla başla çalıştık. Seçim günü Darıca’da 65 yaşında teyzelerimizi okul koridorunda nöbette gördüğümde duygulanmış, içimden “Bu samimiyete ve gayrete karşı Allah’ın rahmeti gelecek inşallah” diye geçirmiştim. Allah hepsinden razı olsun. Emeklerini Allah zayi etmedi, etmeyecek. Tarihe geçen bir başarıya imza attılar.
Seçim çalışmalarımız sürecinde bizleri, evlerine, işyerlerine, çarşılarına, pazarlarına, derneklerine, lokallerine konuk eden, bizlere vakit ayıran tüm Kocaeli halkına teşekkür ediyoruz. Bizleri takip eden, çalışmalarımızı kamuoyuna duyuran tüm Yerel Gazete ve Televizyonlarımıza, basın çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.
Özellikle de bize gönüllerini açarak bizi Kocaeli’de %56 gibi rekor bir oy oranıyla destekleyen tüm hemşehrilerimize müteşekkiriz. Daha önce MHP, Saadet, BBP, CHP, HDP gibi partilere oy vermiş olan fakat bu seçimi bir memleket meselesi addedip Ak Partimize güçlü bir destek veren tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Ak icraatlarımızla onların bu güvenine layık olacağız inşallah.
Son olarak, bir ve beraber aynı coğrafyayı paylaştığımız, aynı vatan gemisinde yol aldığımız farklı partileri desteklese de sandığa giderek %90 lara varan bir katılımla, 1 Kasım’ı bir Demokrasi, Millet İradesi Bayramına dönüştüren tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Ben inanıyorum ki, bize oy vermeyenlerin bile neticesinden mutlu olduğu, rahat bir nefes aldığı, gülümsediği bir seçim yaşamış olduk.
1 Kasım Zaferi ; Milletin Zaferi.
Kazanan Milletimiz oldu, Hayırlı olsun.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99