SAMOB ve MOBESKO güç birliği içinde - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

SAMOB ve MOBESKO güç birliği içinde

Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Sakarya Mobilyacılar Birliği ile birlikte yapan MOBESKO Yönetimi, SAMOB ile güç birliği yaparak sorunları daha kolay aştıklarını dile getirdi

MOBESKO Yönetimi, bu haftaki yönetim kurulu toplantısını Sakarya Mobilyacılar Birliği (SAMOB) yönetimi ile birlikte yaptı. Sakarya’da yapılan toplantıya MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk, SAMOB Başkanı ve aynı zaman MOBESKO Yönetimi Başkan Yardımcısı Ramazan Çokal, MOBESKO Yönetim Kurulu Üyeleri Şenol Başoğul, Murat Aydın, Ramazan Başoğul, Genel Müdür Tekin Gürlek, İdari Müdür Mustafa Koç, SAMOB yöneticileri katıldı.

GÜÇ BİRLİĞİ YAPIYORUZ
MOBESKO Yönetimi’ni SAMOB Başkanı Ramazan Çokal ağırladı. İlk olarak Çokal Mobilya Mağazası’nda yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Çokal, birlik çalıştığı MOBESKO Yönetimi’nin toplantı kararını Sakarya’da almasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlk kez MOBESKO dışında yönetim kurulu toplantısı yaptıklarını belirten MOBESKO Başkanı Baştürk, “SAMOB ile güç birliği yapıyoruz. Genel problemlerimizi birlikte çözüyoruz” dedi.
İMALAT VE ÜRETİM
Sakarya’nın mobilya sektörü adına ayrıcalıklı olduğunu söyleyen Baştürk, “SAMOB, bizim kardeş topluluğumuz. Sakarya’nın mobilya sektörüyle ilgili büyük bir şansı var. İmalat ve üretim konusunda Kocaeli’den ilerde. Bu sebeple Sakarya enerjisini üretim konusunda kullanabilir” diye konuştu. MOBESKO yönetimi, yönetim kurulu toplantısının ardından öğle yemeğinde Birlik Başkanı Çokal’ın misafiri oldu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99