Torunuyla aynı sergide eserleri yayınlandı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Torunuyla aynı sergide eserleri yayınlandı

Cumhuriyetin 92’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından organize edilen resim sergisi dün açıldı. 6 yaşındaki Öykü Öziri ile ananesi Aynur Hanımın eserleri yan yana kondu. Keyifli serginin tek aksaklığı ise açılışa geç kalan belediye başkanı yüzünden yaşandı

Çağdaş yaşamı Destekleme Derneği tarafından organize edilen “Cumhuriyet ve biz” konulu karma resim sergisi dün düzenlenen törenle açıldı. Bir hafta açık kalacak olan sergide pek çok ressamın eserleri sergileniyor. Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisi’ndeki serginin en dikkat çeken özelliği ise minik ressamların eserlerinin de bu sergide bulunuyor olması. Öyle ki anane ve torunun eserleri yan yana sunuluyor.

 

DOĞAN KIZDIRDI
Açılış saatine geç kalan Nevzat Doğan, sergi sahiplerini ve konuklarını üzdü. Açılış kurdelesini kesmesi için beklenen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan programa geç kalınca, kurdele ÇYDD yöneticileri ve resim sergisinde eserleri yer alan minikler tarafından kesildi. Resim severler klasik müzik eşliğinde eserleri inceledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99