Şeker “ Çabamız iyi bir gelecek için” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Şeker “ Çabamız iyi bir gelecek için”

1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimlere kitlenen AK Parti Çayırova SKM Başkanlığı hazırladığı programlar ile saha çalışmalarında dur durak bilmiyor.

Her gün farklı programlar hazırlayan SKM Başkanlığı, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile sahaya indi. İlçede bir dizi temaslarda bulunan Şeker birçok bölgede ziyaretler gerçekleştirdiler. Yoğun geçen program dahilinde AK Parti hükümetinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verirken yerel sorunlar hakkında da gerekli notları alarak sorunların çözümü noktasında gün içerisinde vatandaşa bilgi akışı sağladılar.

EVLERE KONUK OLDULAR
SKM programları kapsamında ev ev, esnaf esnaf gezen AK Parti Çayırova SKM Başkanlığı programa İnönü Mahallesi ile başladı. İnönü Mahalle teşkilatında vatandaşlarla bir araya gelen Şeker, gündem ile alakalı değerlendirmelerini mahalle sakinleri ile paylaştı. Şeker konuşmasına şu sözlerle başladı; “1 Kasım seçimleri ülkemiz adına çok önemli. Her gün Kocaeli’nin her noktasına partimizin beyannamelerini götürerek, vatandaşlarımıza açıklıyoruz ve partimizin vaatlerinin daha önceki vaatlerimiz gibi boş olmadığını muhalefet partisi gibi boşa konuşmadığımızı ne vaat ettiysek onu yaptığımızı ve iktidar olduğumuz sürece söz verdiğimiz her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz. Ayrıca Seçim beyannamesinde hazırlanan tasarılar hakkında da bilgiler veren Şeker “Seçim beyannamemizde olan hükümler ile 7 den 70 her kesime hitap etmekteyiz. Bunun için her zamankinden daha çok desteğinize ihtiyacımız var. Kendi ayakları üstünde duran güçlü bir Türkiye görmek istemeyen karanlık emellere 1 Kasım günü gereken cevabı vereceğinizden eminim” Dedi.

ÇAYIROVA ERZURUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ'NE KONUK OLDULAR
Program dahilinde Çayırova Erzurum Spor Kulübü Derneği'ne konuk olan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve SKM heyeti, dernek yönetimi ve mahalle sakinleri ile bir araya geldiler. Toplantıda konuşma yapan İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Hükümetinin yerelde ve genelde yapmış olduğu hizmetler hakkında bilgiler verdi. Yaptığı konuşmasında hizmetlerin artarak devam etmesi için istikrarın sürmesi gerektiğini ifade eden Kılıç “2002 yılında başlayan bu hizmet kervanı bu günden sonra da artarak devam edecektir. Halkımızın desteği ile bu günlere gelen AK Parti dün olduğu gibi bu günde halkla içe ve halkın yanında olmaya devam edecektir” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99