Aslıcan İle Yahya’nın Mutlu Günü - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Aslıcan İle Yahya’nın Mutlu Günü

Başiskele ikamet etmekte olan ve İSU dan emekli Mustafa Kansu ile eşi Ayşe hanımın oğlu Yahya ile Kartepe Uzuntarla da ikamet eden Servet ve Aysel hanımın biricik kızları Aslı yapılan muhteşem bir düğün ile dünya evine girdiler.

Başiskele Belediyesi Bahçecik Kültür Merkezi’nde yapılan düğüne Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Ak Parti Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mehmet Akif Yılmaz, Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus ve çiftlerin yakınları katıldı.

Genç çiftin nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken şahitliklerini, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Ak Parti Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mehmet Akif Yılmaz, Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus yaptı.
Düğünde Cimilli İbo olarak bilinen Karadeniz yöresi ses sanatçısı sahne alarak katılanlara coşku dolu anlar yaşattı. Ayrıca Rize den özel olarak düğüne gelerek Artvin yöresi tulum çalan Yılmaz baba da katılanlardan yoğun alkış aldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99