Dumlu ile Güneş yağmura rağmen gezdiler Dumlu’ya vatandaşlar alkışladılar - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Dumlu ile Güneş yağmura rağmen gezdiler Dumlu’ya vatandaşlar alkışladılar

1 Kasım Erken Genel Seçimlerine hazırlanan CHP Kocaeli Milletvekili adayları Gölcüklü Eczacı Turan Dumlu ve Utkan Güneş önceki gün, Gölcük, İhsaniye ve Değirmendere olmak üzere çeşitli bölgelerde kahve ziyaretlerinde bulundular.

YAĞMUR ÇAMUR DEMEDİLER GEZDİLER

Milletvekili adayları Dumlu ve Güneş kahve ziyaretleri sırasında Gölcük’te yoğun yağmura rağmen hızlarını kesmeyerek Gölcük, İhsaniye ve Değirmendere bölgelerinde bir çok kahvelere giderek burada vatandaşlarda destek istedi.

DUMLU: “BİZDE IRKÇILIK VE
PARTİZANLIK OLMAZ”
CHP Vekil Adayı Eczacı. Turan Dumlu, kahvelerde yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi: “Ülkemizin gidiş hattı hiç iyiye gitmiyor, bunu da çözecek olan ise Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Ama bunun için sizin desteklerinize ihtiyacımız var. Bizde ırkçılık yok, partizancılık yok, bizler öncelikle Türkiye diyoruz. Onun için de sizlerden bu defa, bize destek vermenizi istiyorum, sizlerin de Ankara’da bir evinizin olduğunu bileceksiniz. Hep beraber ülkemizin kötü gidişine bir dur demek için, bu defa Gölcük’ün tek adayı olan abinize destek olmanızı hasetsen rica ediyorum.”

DUMLU’YA ALKIŞLADILAR
Değirmendere Yüzbaşılar mahallesinde bir kahvede CHP Kocaeli Milletvekili adayları Turan Dumlu ve Utkan Güneş kahve ziyaretler etti vatandaşların büyük ilgi gösterirken Dumlu kahvede yaptığı kısa konuşmasından sonra vatandaşlar tarafından alkışlandılar.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99