Başkan Karaosmanoğlu, Pazarını Karamürsel’de yaptı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Karaosmanoğlu, Pazarını Karamürsel’de yaptı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel’in Cuma pazarında alışveriş yaptı, esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Kocaeli’nin en güzel ilçelerinden birisi olan Karamürsel, kentin her noktasından gelen vatandaşlarla birlikte Cuma Pazarı adeta cıvıl cıvıl oluyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ticari hayatın bir anda hızlandığı Karamürsel’de kurulan, Cuma pazarının konuğu oldu. Alışveriş yapan esnaf ve vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Karaosmanoğlu, esnaflara işlerinde bereketler diledi.

VATANDAŞLAR HİZMETLER İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye’nin önünde ki en önemli sınavlardan birisi olan 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, erken genel seçimin yerel yönetimler içinde ne kadar önemli olduğunu vatandaşlara anlatmaya devam ediyor. Gelişmiş ve insanları mutlu eden şehirlerin merkezi hükümetin güçlü olmasıyla oluşabileceğini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “İnsanımızın gerek ticari gerek yaşam seviyesinin üst noktalara çıkmasında ülkenin istikrar ve güven içerisinde olması gerekiyor. Bu nedenle vatandaşımızdan sandığa gidip oy kullanmasını istiyorum” dedi. Vatandaşlarsa hizmetlerden dolayı Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ederken, taleplerini de ifade etmeyi unutmadılar. AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel’in de eşlik ettiği pazar ziyaretinde, teşkilat üyeleri de vatandaşı dinleyerek taleplerini birer birer not aldılar.

PAZARDA Kİ ÜRÜNLERİ ÇOK BEĞENDİ, ALIŞVERİŞİNİ YAPTI

Ülkemizin bereketli topraklar üzerinde kurulu olduğunu ve yetişen her ürünün insanımızın büyük bir emeğiyle ortaya çıktığını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, pazardaki ürünlerin kalitesini de çok beğendi. Alışverişini de kendi yapan Başkan Karaosmanoğlu, birçok ürün aldı. Vatandaşlarla sohbetinde ülkemizin huzur içerisinde geleceğe güvenle devam etmesinin öneminden özellikle bahseden Başkan Karaosmanoğlu, 1 Kasım tarihinin ülkemiz üzerinde oyun planlayanların hüsrana uğrayacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99