Güneş, Kafkaslardan Dumlu için destek istedi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Güneş, Kafkaslardan Dumlu için destek istedi

1 Kasım Erken Genel Seçimlerine hazırlanan CHP Kocaeli Milletvekili adayları Gölcüklü Ecz. Turan Dumlu ve Utkan Güneş önceki gün, Gölcük Kafkas Kültür Derneğini ziyaret ederek, Dernek Başkanı Murat Sevim ve yönetiminde destek istedi. Ziyarette, Milletvekili adayı Güneş, Gölcüklü Dumlu için Kafkaslardan destek istedi

SEVİM ADAYLARA BAŞARILAR DİLEDİ
Gölcük Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Sevim ve yönetiminin hazır bulunduğu ziyarette, milletvekilleri Turan Dumlu ve Utkan Güneş’in ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, “Bu nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Burada siyasilerimizin bizlere verdikleri sözler yerine gelmemiştir, sizlerin bugün buraya gelerek ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” diyerek, Dumlu ve Güneş’e başarılar diledi.

GÜNEŞ HEMŞERİLERİNDEN
DUMLU İÇİN DESTEK İSTEDİ
Kafkas Derneği ziyaretinde daha sonra söz alan, CHP Kocaeli Milletvekili adayı Utkan Güneş, “Ben Gürcüyüm, yani sizlerden biriyim, bugün buraya gelmemde ki sebep siz hemşehrilerimi görmek ve sizlerden, Gölcük’ün abisi Turan abisine destek vermenizi ve Ankara’ya göndermenizi istiyorum. Benim babam Kafkasya Gürcüler’inden yani sizlerle hemşeriyiz. Sizlerin de 1 Kasım seçimlerinde bize ve özellikle Turan Dumlu’yya sahip çıkmanızı ve destek vermenizi isityorum. Buda benim sizlerden ricam olsun. Gölcük’ün abisi olan Turan Abimiz için, Ankara’da bir evinizin olması sizler içinde bir fırsat olacaktır” diyerek, hemşerilerine teşekkür etti.

DUMLU: “BİZDE IRKÇILIK VE
PARTİZANLIK OLMAZ”
CHP Vekil Adayı Ecz. Turan Dumlu, dernekte yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi: “Utkan kardeşim sizlerin hemşerisi olduğu kadar, benimle de akraba sayılıyor. Bugün siz hemşerilerimize gelmek istediği için de buraya geldik. Ülkemizin gidiş hattı hiç iyiye gitmiyor, bunu da çözecek olan ise Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Ama bunun için sizin desteklerinize ihtiyacımız var. Bizde ırkçılık yok, partizancılık yok, bizler öncelikle Türkiye diyoruz. Onun için de sizlerden bu defa, bize destek vermenizi istiyorum, sizlerin de Ankara’da bir evinizin olduğunu bileceksiniz. Hep beraber ülkemizin kötü gidişine bir dur demek için, bu defa Gölcük’ün tek adayı olan abinize destek olmanızı hasetsen rica ediyorum.”

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99