Çakır ”Ak Parti ülkemiz için hep barışı istedi” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Çakır ”Ak Parti ülkemiz için hep barışı istedi”

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Sami Çakır, Ak Parti'nin her zaman barıştan sevgiden yana olduğunu söyledi

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Sami Çakır, seçim çalışmalarına Karamürsel'de devam etti. Çakır, halkın sorunlarını dinlerken dernek ve esnaf ziyaretlerinde de bulundu. Milletvekili Adayı Sami Çakır, Karamürsel halkına "7 Haziran'dan sonra Başbakanımız halkın takdirine saygı duyarak koalisyon görüşmeleri için barajı gecen tüm partileri ziyaret etti. Fakat bu partilerin devletle, milletle, halkla alakaları yok. Ülkemizi nasıl daha ileriye götürürüz çabası yok. Bunların tek derdi var o da 13 yılda ülkeyi çok iyi noktalara getiren Ak Parti'dir. Siz değerli halkımız 7 Haziran sonrası olanları iyi analiz edecek ve sandıkta ülkemizin barışı, huzuru ve istikrarı için oy kullanacaksınız. Sizlerden isteğim 2002 yılından öncesini bir düşünmeniz. O zaman şartlarındaki zorluları hatırlamanız ve gençlerimize anlatmanız sonra da elinizi vicdanınıza koyup oy kullanmanızdır" dedi.

ÜLKEMİZİN YÜKSELİŞİNİ KİMSE ENGELLEYEMEZ
Türkiye'nin son yıllarda her alanda gözle görülür şekilde yükselmenin olduğunu söyleyen Kocaeli Ak Parti Milletvekili Adayı Sami Çakır, " Türkiye’nin son zamanlardaki yükselişinden sonra ülkenin iç dinamikleri ile oynayıp kardeşi kardeşe düşürme planları yaptılar. Alevi-Sünni çatışması çıkarmaya çalıştılar olmadı. Roman vatandaşlarımızı kışkırtmaya çalıştılar olmadı. Sonra yüzyıllardır kardeşçe yaşadığımız Kürt kardeşlerimizle olan çözüm sürecine dadandılar. Bunu da başaramayacaklar. Halkımız bu dış güçlerin yaptıkları kafa karıştırma operasyonlarını, paralel yapının yaptığı operasyonları, algı yönetimlerini 7 Haziran'dan sonra gördü. O günden bugüne bizlerde halkımıza açıklamaya çalıştık. Şimdi önümüzdeki seçim, dış güçlere, kardeşliğimizi bozmak isteyenlere, inançlarımıza karışmak isteyenlere, ülkemizin yükselişini engellemek isteyenlere ve paralel yapıya bir tokat olması için tek başına güçlü bir hükümet için Ak Parti'ye güvenmenizi istiyoruz" dedi.

AK PARTİ, DÜNYA DA KARDEŞLİĞİN MERKEZİ OLMUŞTUR
Kocaeli Milletvekili Adayı Çakır, "Ak Parti, yalnızca ülkemiz için bir umut değil, Ortadoğu barışı, Kuzey Afrika, Uzakdoğu da yaşayan insanlar için bir umuttur. Ak Parti Dünya'nın her yerinde uyguladığı barış politikaları ile ülkemizi barışın merkezi haline getirmiştir" dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99