Tahsin Tarhan Körfez Ticaret Odasını Ziyaret Etti - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Tahsin Tarhan Körfez Ticaret Odasını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Tahsin Tarhan, CHP Körfez İlçe Başkanı Tuman Kayalı, ilçe yönetimi ve Körfez ilçe meclis üyeleri Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen CHP’li heyet bir süre Ekonomi ve Türkiye siyaseti üzerine sohbet etti.

TERÖR KONUSU

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, son yaşanan terör saldırısıyla ilgili konuştu. Tarhan, ‘Orada patlayan bombalar Türk halkının yüreğinde patladı bu acının tarifi yok’ dedi. Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe ise her türlü terör saldırısını şiddetle kınıyoruz, orada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarına ise başsağlığı diliyoruz’ dedi.

DEMOKRASİ ŞÖLENİ

Ziyarette yaklaşan seçim sürecine ilişkin değerlendirmeler yapıldı. Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, seçimlerin bir demokrasi şöleni olduğunu, ülkemizdeki belirsizliğin seçimlerle birlikte bir an önce sona ermesini temenni ettiğini söyledi. Ayrıca ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Efe, Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan ve ilçe yönetimine teşekkürlerini sundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99