Çelik, “ Meclis Saadet’siz olmuyor” - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Çelik, “ Meclis Saadet’siz olmuyor”

SP’li Nurettin Çelik, ‘Bu seçimlerde denenmiş olan, denenmez. 7 Haziran’da denedik, gördük. Yani Saadet Partisiz olmuyor”dedi

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Nurettin Çelik önceki gün Gebze ve Körfez’de ziyaretlerde bulundu. Gebze’de Taşköprülüler Derneği, Körfez’de de muhtarlarla biraraya gelen Çelik yaptığı konuşmalarında şu ifadelere yer verdi: “1 Kasım tarihi bir fırsattır. 1 Kasım’da bu oyunu bozacak, bu figüranları sahneden indireceğiz. Çünkü denenmiş olan, denenmez. 7 Haziran’da denedik, gördük. Saadet Partisiz olmuyor. Yan yana da dursalar, üstüste de konsalar bunlar, bu işi beceremezler”

HİÇ BİR PROBLEM ÇÖZÜLMEZ

Çelik konuşmasın şöyle tamamladı: “Çünkü Devlet yönetimi, basiret ister, feraset ister, vizyon ister, tecrübe ister. Çünkü bu işler aşk işidir, heyecan işidir, inanç işidir, iman işidir.İman varsa imkân vardır. Açık söylüyorum. 7 Haziran’da bunlara verilen oylar boşa gitmiştir. Ülke adına, millet lehine hiçbir şey yapmamışlardır. Zaten yapmaları da mümkün değildi. Çünkü hiçbirinde o öz, o ruh, o cevher yoktur. Bu durumu bildiğimiz içindir ki biz, 7 Haziran’dan önce Saadet Partisi’nin yer almadığı bir Meclis bu ülkenin hiçbir problemini çözemez. Aziz Milletimizin hiçbir derdine deva olamaz”

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99