Kartepe Belediyesi’nin ihalelerine katılım yüksek oluyor - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Kartepe Belediyesi’nin ihalelerine katılım yüksek oluyor

Kartepe Belediyesi’nde ödemelerin düzenli ve zamanında yapılması tedarikçilerinde ilgisini çekiyor. Destek Hizmetleri Müdürlüğü, tarafından çıkılan ihalelerden akaryakıt ürünleri alım ihalesi de 4 isteklinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kartepe halkının ihtiyaçlarına karşılık veren hizmetlerin sağlanmasında gerekli ekip ve ekipmanın temini konusunda ihaleler farklı iş kollarında gerçekleştiriliyor. Kartepe Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü de, İşletme Müdürlüğü’nce talep edilen akaryakıt ürünleri alınması işi için ile ilgili ihaleyi Belediyesi Başkan Yardımcısı ve İhale Komisyonu Başkanı Mehmet Filiz başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Şeffaf belediyecilik uygulamaları kapsamında www.kartepe.bel.tr internet adresi üzerinden canlı yayın ile izlenen ihaleye 4 istekli teklif verdi. Yaklaşık maliyeti 2.159.945,25 TL olan ihaleye isteklilerden Aras Madencilik Akaryakıt Tic. San. Ltd. Şti. 2.147.975,00 TL, Yılmaz Petrol Ürünleri İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2.167.500,00 TL, Fulpet Akaryakıt Tic. Ve San. Ltd. Şti. 2.167.575,00 TL ve Pak Petrol İnşaat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2.138.200,00 TL teklifte bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99