Cihan'da artık Kalp-Damar Cerrahisi de var - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Cihan'da artık Kalp-Damar Cerrahisi de var

Özel Cihan Hastanesi’nin, son zamanlarda gerek kadrosuna dahil ettiği uzman hekimlerle, gerekse zor operasyonları başarı ile tamamlayarak sunduğu sağlık hizmetleriyle adı sık anılmakta. Hastane Yönetimi bu yeniliklere ve gelişmelere ilave olarak Kalp ve Damar Cerrahisi branşını da kadrosuna dâhil etti.

Uzun yıllardır ilimizde hizmet veren Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Deniz CEYLAN’ı kadrosuna alan Cihan Hastanesi’nde artık Kalp ve Damar Hastalıklarının tedavileri de yapılabilecek.

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Deniz CEYLAN 1972 yılında Aksaray’da dünyaya geldi, İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Aksaray’da tamamladı. Ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim alan Ceylan, 1995 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. Uzmanlık Eğitimini 2004 yılında Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı. 2 yıl Yozgat’ın Şefaatli ilçesinde hekimlik görevinden sonra, 1 yıl Sopalı SSK Hastanesi’nde, 10 yıl da Kocaeli Devlet Hastanesi’nde görev aldı. Eylül ayının son haftası itibariyle Özel Cihan Hastanesi’nde göreve başlayan Op. Dr. CEYLAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99